wibako

CATERPILLAR 326F

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

CATERPILLAR 326F

Postprzez Roman S » 01 Gru 2017 16:36

Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu nowej CAT 326F ... ale mało jest chyba maszyn na rynku ... ?

Można prosić o namiary na firmy które używają takiej maszyny w swojej flocie - jak ktoś może. Chętnie sprawdzę opinie/na żywo w terenie.

Z góry dziękuję !

Roman S

Roman S
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 01 Gru 2017 16:26

Maszyna: Komatsu PC240

Firma: MARTINEX


Reklama

simmet

Re: CATERPILLAR 326F

Postprzez glizda164 » 02 Gru 2017 11:28

Ja pracuje na 330f z tego roku 1600h jak narazie przepracowane. Powiem szczerze uczucia mam mieszane: po pierwsze duzo zuzywa ad blue (ok 24l na 5 dni pracy), po drugie od poczatku mielismy problemy z oprogramowaniem ,maszyna od czasu osiagniecia ok 800 godzin co kilka dni przechodzila w tryb awaryjny i wyrzucala bledy silnika i emisji spalin.Dopiero miesiąc temu aktualizacja oprogramowania ,ktora zajela pol dnia (czwarta z kolei) pomogła.Silnik potrafi spalic troche oleju,ergonomia kabiny z radiem za plecami i panelem ogrzewania z tylu kabiny jest dramatyczna!z plusow to na pewno bardzo mocna i precyzyjna maszyna, ja pracuje na niej z gpsem i musze przyznac ,że nie ma co narzekac.a i zapomnialbym,absolutnie nie myć myjka cisnieniowa bo naklejki odpadają jak z zabawki:/ jezeli mam byc szczery to polecam hitachi,swietne maszyny ,chyba najlepsze na tą chwile. Pozdrawiam.

glizda164
Pomocnik operatora

Maszyna: Hitachi ZX 210


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej