wibako

Case 580 K Odpalanie Maszyny

Case 580 K Odpalanie Maszyny

Postprzez staszzek » 29 Lis 2017 11:03

Marka i model maszyny: Case 580K
Rok produkcji: 1991
Numer seryjny: JJ

Witam Case 580 K Odpalanie maszyny inaczej mówiąc katowanie maszyny przez dwie osoby. Panowie koparka po postoju nie chce odpalić jak odpali to już później nie ma problemu. Odpalanie polega na podłączeniu startera ponieważ rozrusznik musi dostać niezłego jeb.... prądem żeby ruszyć silnik. Następnie grzanie świecy płomieniowej, jest nowa działa ale cofa paliwo od świecy do pompki trza dusić ręcznie na pompce ale chyba daje to tyle grzania co nakrywanie kocem. Więc jeden dusi pompkę drugi grzeje świece, a następnie ten od pompki idzie do startera wiec lalunia. Dlatego tu moje pytanie myślę nad wstawieniem akumulatora - NAPIĘCIE: 12V POJEMNOŚĆ: 170Ah PRĄD ROZRUCHU: 1050A i wstawieniem grzałki płynu chłodzącego co o tym myślicie i czy ma ktoś takie rozwiązanie zamontowane. Czy wiecie czy jest orginalne miejsce w bloku silnika na montaż grzałki czy trzeba kupić uniwersalną do montowania na wężach. Jak tam wasze opinie

staszzek
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 29 Sty 2017 14:28

Maszyna: Mecalac MSX 10

Firma: ...


Reklama

simmet

Re: Case 580 K Odpalanie Maszyny

Postprzez gruszon18 » 07 Gru 2017 00:55

A próbowałeś np hydraulika pomagać? U mnie w Jcb też silnik ma rano problemy z paleniem ale np używam wysuwu albo wysuwam podpory jednocześnie odpalać i wtedy silnik elegancko kręci

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Case 580 K Odpalanie Maszyny

Postprzez staszzek » 08 Gru 2017 15:55

Powiem ci, że o tym jeszcze nie słyszałem i nie próbowałem tego sposobu

staszzek
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 29 Sty 2017 14:28

Maszyna: Mecalac MSX 10

Firma: ...


Case 580 K Odpalanie Maszyny

Postprzez skorpionkolo » 23 Lut 2018 19:19

CASE 580 SLE 2001
CO DO AKUMULATORA 120Ah I 950A STARCZY.
TRZEBA SPRAWDZIĆ CZY ŚWIECA SIĘ GRZEJE I CZY NA ŚWIECE WTRYSKUJE PALIWO PODCZAS KRĘCENIA.
JEŚLI CI SIĘ COFA TZN. ŻE COŚ Z POMPKĄ.

Awatar użytkownika
skorpionkolo
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 23 Lut 2018 18:55

Maszyna: Case 580 SLE

Firma: Skorpion


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej