wibako

Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez fakelbery1 » 18 Gru 2017 11:06

Witam osoby niezadowolone lub rozczarowane cwaniaczkami od napraw. Proszę o podzielenie sie swoimi doświadczeniami w tym temacie. Nie mam juz siły do tych ludzi a razem z kolegą mamy 6 atlasow i nosimy sie z zamiarem aby je wszystkie sprzedać w diabły. To szemrane cwaniaczki, naciagacze na kase a co najważniejsze i najgorsze moja babcia, ktora ma Alzheimera jest bardziej slowna od niego!!! Robią tylko to gdzie zwąchają większą kase . Ja akurat nie dałem sie zrobic w bambuko na ponad 20 tysiecy i koszt naprawy wyniósł mnie 3500netto a maszyna śmiga juz drugi rok bez usterki. Szczególnie nie polecam ATL. Cwaniaczek najwyzszych lotów (przynajmniej mu sie tak wydaje).

fakelbery1
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 18 Gru 2017 10:17

Maszyna: Atlas 1505

Firma: Roboty ziemne polska północna


Reklama

simmet

Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez Atl » 18 Gru 2017 16:08

O, a to ciekawe. :) :) :)
Tak się złożyło że charakterystyczny nick pomógł w odnalezieniu niby prawie pokrzywdzonego.
Po nicku, do maila, potem nr telefonu...

Większych bzdur nie czytałem, sam pan to zresztą przyznał gdy rozmawialiśmy dziś przez telefon.
Ale to nic... możemy się bawić dalej. To może żeby było poważniej sam Pan poda swoje dane. :)
Był Pan bardzo zadowolony. Niektórzy czekali tu o wiele dłużej niż pan.
Ale jeżeli uważa Pan, że może wypisywać takie rzeczy to pewnie także zdaje Pan sobie sprawę że wszystko działa w dwie strony.
Proszę w takim razie szukać niecwaniaka.
Pozdrawiam i życzę Wesołych Swiąt. Babci z Alzheimerem też. :mrgreen:

-- 18 Gru 2017, o 15:08 --

Poza tym, post raczej powinien się znaleźć w dziale "Nie polecam". :mrgreen:
Serwis Atlas, Terex . Naprawa koparek serii 04,TC, 05, ZW.
Remonty, regeneracja pomp, silników, rozdzielaczy i elektroniki. Kontrola stanu maszyn przed zakupem
Tel +48 796222990, 782040918
Po godzinach:
www.hilevel.pl
www.9mm.com.pl

Atl
Fachoperator

  • Posty: 3902
  • Rejestracja: 13 Lis 2008 17:04
  • Miejscowość: Polska
  • Pochwały: 161

Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez fakelbery1 » 18 Gru 2017 19:23

"Po nicku do maila, potem numer telefonu"... Wygląda mi to na przekroczenie uprawnień przez kolegów z policji. Ta wiadomość raczej nie do mnie tylko do Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Tez wystarczy tylko mail i postępowanie dyscyplinarne gotowe. Nie można inwigilowac obywateli bez uzasadnionej podstawy prawnej. Myśl co piszesz bo właśnie ich wsypałeś. Brawo!
A wracając do naszej sprawy to tak sie to kończy gdy rodak robi w bambuko rodaka. Bardzo nieładnie.
I na przyszłość proszę o rzetelne traktowanie innych klientów, którzy muszą oddać uczciwie i ciężko zarobione pieniądze za wyimaginowaną cenę usługi.
Pozdrawiam i w Nowym Roku życzę ludzkiego podejscia do spraw zawodowych.
:D

fakelbery1
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 18 Gru 2017 10:17

Maszyna: Atlas 1505

Firma: Roboty ziemne polska północna


Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez Atl » 18 Gru 2017 20:04

I znów zero konkretów. Kiedy, jak i za ile zrobiłem pana w w to "bambuko" ? No smialo! Zabrakło odwagi ?
Jak na razie takie wypisywanie to oznaką zwykłego tchórzostwa tym bardziej że przez telefon jest pan wyjątkowo miły. Żałosne tłumaczenie panie M..
W Internecie nikt nie jest anonimowy. :) W pana przypadku wystarczyła minuta w najzwyklejszej przeglądarce.
Jednak się nie pomyliłem co do osoby. :) :) :)
Koledzy ze służb nie są do tego potrzebni i pan jako były funkcjonariusz jak widać o tym nie wie. Nie wierzę. :) :)
Brak odwagi do bólu.
No proszę o to postępowanie dyscyplinarne. Czekam niecierpliwie.
Poza tym nie przypominam sobie żebyśmy byli na Ty.
:lol:
Powodzenia.
Serwis Atlas, Terex . Naprawa koparek serii 04,TC, 05, ZW.
Remonty, regeneracja pomp, silników, rozdzielaczy i elektroniki. Kontrola stanu maszyn przed zakupem
Tel +48 796222990, 782040918
Po godzinach:
www.hilevel.pl
www.9mm.com.pl

Atl
Fachoperator

  • Posty: 3902
  • Rejestracja: 13 Lis 2008 17:04
  • Miejscowość: Polska
  • Pochwały: 161

Re: Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez fakelbery1 » 18 Gru 2017 20:14

Nie ma co sie irytować i zloscic. Każdy w swoim zyciu ma taki okres gdzie błądzi. Gdzie zatraca sie miedzy swiatem mamony a swiatem zwykłych ludzi, ktorzy najzwyczajniej w świecie proszą o pomocną dłoń. Pieniądze to nie wszystko " a pan najwyraźniej o tym zapomniał w swoim wyścigu szczurów.
Proszę tylko o jedno. Niech pan traktuje swoich klientów z rozsądkiem i z odrobiną człowieczeństwa.
Tego sobie i panu życzę z całego serca.
Tu nasze drogi się rozchodzą. Życzę sukcesów i powiększenia swojego imperium serwisowego.
Proszę pamiętać "CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI CZŁOWIEKIEM"....

fakelbery1
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 18 Gru 2017 10:17

Maszyna: Atlas 1505

Firma: Roboty ziemne polska północna


Re: Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez andrew8 » 18 Gru 2017 20:31

fakelbery1 napisał(a):Nie ma co sie irytować i zloscic. Każdy w swoim zyciu ma taki okres gdzie błądzi. Gdzie zatraca sie miedzy swiatem mamony a swiatem zwykłych ludzi, ktorzy najzwyczajniej w świecie proszą o pomocną dłoń. Pieniądze to nie wszystko " a pan najwyraźniej o tym zapomniał w swoim wyścigu szczurów.
Proszę tylko o jedno. Niech pan traktuje swoich klientów z rozsądkiem i z odrobiną człowieczeństwa.
Tego sobie i panu życzę z całego serca.
Tu nasze drogi się rozchodzą. Życzę sukcesów i powiększenia swojego imperium serwisowego.
Proszę pamiętać "CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI CZŁOWIEKIEM"....


Doczekamy się jakiś konkretnych zarzutów w konkretnej sprawie? Bo takich co rzucało ogólnikami już było sporo.
Serwis maszyn.
511-750-769

andrew8
Operator

  • Posty: 389
  • Rejestracja: 27 Maj 2013 23:02
  • Miejscowość: Mazowieckie
  • Pochwały: 20

Maszyna: jcb.

Firma: mała własna.


Re: Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez Atl » 18 Gru 2017 20:41

fakelbery1 napisał(a):Witam osoby niezadowolone lub rozczarowane cwaniaczkami od napraw. Proszę o podzielenie sie swoimi doświadczeniami w tym temacie. Nie mam juz siły do tych ludzi a razem z kolegą mamy i nosimy sie z zamiarem aby je wszystkie sprzedać w diabły. To szemrane cwaniaczki, naciagacze na kase a co najważniejsze i najgorsze moja babcia, ktora ma Alzheimera jest bardziej slowna od niego!!! Robią tylko to gdzie zwąchają większą kase . Ja akurat nie dałem sie zrobic w bambuko na ponad 20 tysiecy i koszt naprawy wyniósł mnie 3500netto a maszyna śmiga juz drugi rok bez usterki. Szczególnie nie polecam ATL. Cwaniaczek najwyzszych lotów (przynajmniej mu sie tak wydaje).


To teraz wypunktuję bzdury panie M.
Z którym kolegą bo jakoś żaden się nie przyznaje do tego kolegowania. Pana ma 2 Atlasy i to od niedawna. Żeby było 6 musiałby pan mieć jeszcze 3 kolegów.
Szemrane cwaniaczki? Podana cena nowej pompy nie odpowiadała i nikt nie namawiał. Zamontowaliśmy pompę którą pan sam sobie zregenerował. W te wakacje więc do dwóch lat trochę daleko. Nie chciałem jej montować ale pan nalegał. I to bardzo.
Czy ktoś z nas oferował coś za 20 tys? Słucham kto i kiedy. Może o czymś nie wiem?
Nie złoszczę się, ani nie denerwuję bo na kogo? Kogoś kto nie potrafi być anonimowym jeżeli już wypisuje bzdety i na koniec udaje świętego?
Nie bawię się w wyścig szczurów. Nie moja domena. Nie jestem też tchórzem który przez telefon słodko opowiada, że to nie on i nic nie wie.
Na przyszłość panie M. albo Fakelbery, jak pan woli, proszę się zastanowić, że jak się chce komuś dowalić to trzeba to robić z głową. Jest tu wielu klientów, zadowolonych i niezadowolonych. Różnią się od pana tym, że nie chowają się za nickiem który w necie łatwiej znaleźć niż zdjęcia Sashy Grey. Oni jak np. człowiek z Mielca nie udawali świętego i gdybym dziś do niego zadzwonił to pewnie facet powiedziałby mi w oczy co do mnie ma. Teksty o mamonie itp proszę sobie darować. Takie filozoficzne wstawki radzę opowiadać sobie przed lustrem. Może pomoże.
No i jeszcze proszę się zdecydować czy jestem cwaniaczkiem najwyższych lotów czy tylko mi się wydaje? :lol: :lol: :lol:

Życzenia proszę sobie darować. Gdybym jednak miał czegoś panu życzyć to odwagi.
:lol:
Ps. Żeby nie było za słodko jak podczas rozmowy to ja jednak chętnie poczekam na to postępowanie Biura Spraw Wewnętrznych Policji . Zresztą nie tylko ja. Koledzy też. Wtedy trzeba będzie się przyznać do własnej tożsamości. No i czekam na konkrety.
Ostatnio edytowany przez Atl, 18 Gru 2017 20:46, edytowano w sumie 1 raz
Serwis Atlas, Terex . Naprawa koparek serii 04,TC, 05, ZW.
Remonty, regeneracja pomp, silników, rozdzielaczy i elektroniki. Kontrola stanu maszyn przed zakupem
Tel +48 796222990, 782040918
Po godzinach:
www.hilevel.pl
www.9mm.com.pl

Atl
Fachoperator

  • Posty: 3902
  • Rejestracja: 13 Lis 2008 17:04
  • Miejscowość: Polska
  • Pochwały: 161

Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez fakelbery1 » 18 Gru 2017 20:45

Mam czterech znajomych z Atlasami. Ostrzegali, prosili nie dzwoń. A ja durny ufny człowiek dałem szanse niewierzac im. I co? I zadzwoniłem....
Powyższe posty nie wzięły sie z kosmosu. Jedyne juz teraz co mogę zrobic to pomóc nowym posiadaczom Atlasow dając im numer do konkurencji gdzie ceny i obsługa jest lux torpeda.
Proszę o nieosadzanie pana ATL na podstawie moich postów. Może jestem jedynym niezadowolonym klientem?. Każdy jest kowalem własnego losu. Proszę dzwonić próbować.

fakelbery1
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 18 Gru 2017 10:17

Maszyna: Atlas 1505

Firma: Roboty ziemne polska północna


Opinie o pseudoserwisantach koparek ATLAS

Postprzez Atl » 18 Gru 2017 20:48

Tak jak macie z kolegą 6 Atlasów. :mrgreen:
Żałosne... Czekam na konkrety.
Serwis Atlas, Terex . Naprawa koparek serii 04,TC, 05, ZW.
Remonty, regeneracja pomp, silników, rozdzielaczy i elektroniki. Kontrola stanu maszyn przed zakupem
Tel +48 796222990, 782040918
Po godzinach:
www.hilevel.pl
www.9mm.com.pl

Atl
Fachoperator

  • Posty: 3902
  • Rejestracja: 13 Lis 2008 17:04
  • Miejscowość: Polska
  • Pochwały: 161

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej