wibako

Zakup Maszyny

Moderator: wujek616

Zakup Maszyny

Postprzez patryniok_pb » 07 Lut 2018 22:12

Marka i model maszyny: Mecalac mx12
Rok produkcji: 2006
Numer seryjny: 5750235.E

Witam wszystkich
Poszukuje maszyny do korytowania ziemi pod większe inwestycje zastanawiam się nad koparko ładowarka a mecalakiem, wybór padł na mecalaca MX12 Wczoraj wybrałem sie na wyciekaczke do KM Milicz obejrzeć sprzęty. Z pośród 12 sztuk wybrałem jednego który wpadł mi w oko, jak to w takiej firmie sprzęt jest wyczyszczony i odpicowany. Na pierwszy rzut oka wszytko wyglądało na sprawne, wycieki myślę w normie ponieważ pod każdym coś było, jestem laikiem w tej dziedzinie takze moje sprawdzenie podejrzewam ze jest żadne. Teraz moje pytanie brzmi jest tu jakaś dobra dusza która jest w temacie i była by chetna sprawdzic fachowo ta maszyne? oczywiście odpłatnie . Czy jest ktoś w stanie coś powiedzieć więcej o maszynie po numerze vin? Maszyna kosztuje spore pieniądze i niechce dać plany na samym początku w zakupie bo boje się pomyśleć co będzie dalej, przerażają mnie naprawy w takim sprzęcie. Proszę o wyrozumiałość i jakieś podpowiedzi, dorzucam także fotki może się coś rzuci komuś w oko. pozdrawiam
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

patryniok_pb
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 07 Lut 2018 20:54

Maszyna: Mecalac

Firma: Ogólno budowlana


Reklama

simmet

Zakup Maszyny

Postprzez zeppelin zm 15 » 07 Lut 2018 22:30

Poczytaj trochę o tym Milicz na forum. Krótko mówiąc odpuść sobie bo wpakujesz się na niezłą może minę.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6372
Poczytaj posty tego kolegi . Zna się na menelach. Sam chyba szuka jakiegoś od bardzo dawna i nic nie może znaleźć.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Zakup Maszyny

Postprzez MARIO/MECALAC » 08 Lut 2018 12:34

Szczerze? Chcesz studnię bez dna? To kupuj w Złoczewie KM RENT/Milicz. I wydaj w ciągu dwóch lat tyle ile dałeś na maszynę przy zakupie. U tych panów się nie kupuje żadnego sprzętu bo to zlomy. To powinno iść na hutę.

-- 8 Lut 2018, o 11:34 --

Tak szukam w całej Europie i nic nie ma prócz tych samych powtarzających się od pół roku ogłoszeń ze złomami. Była jedna rodzynka ale zanim zauważyłem ogłoszenie to już maszyna była zaklepana bo ktoś już jechał. Byłem 2 tyg temu pod Nysą oglądać maszynę to była fajna. Rok 2003 zero luzów, wszystko sprawne, miał wyciek zlokalizować na kolumnie wycieku i uszczelnić. Ale jedynie czemu się nie skusiłem na niego to odstraszały mnie plastyki uje..ne w oleju i niczym tego się nie domyje.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej