wibako

egzamin

egzamin

Postprzez operator121 » 27 Lut 2018 22:09

Witam
Mam 19 lat i zapisałem się na kurs operatora koparko ładowarki.
Szkoła do której się zapisałem zorganizowała mi tylko 1 lekcję teoretyczną i dała książkę do nauczenia się wszystkiego(w tej książce są wszystkie rodzaje maszyn budowlanych).
Egzamin mam za 2 tygodnie, może ktoś powiedzieć jakie mogą być pytania ?? lub dać link do jakichś materiałów z których można by się wszystkiego nauczyć ( ogólnie co trzeba umieć ) ??
Pozdrawiam.

operator121
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 Lut 2018 21:53

Maszyna: koparko-ładowarka

Firma: nie pracuję


Reklama

simmet

egzamin

Postprzez ezsimo » 27 Lut 2018 23:51

Jeśli to nie jest jakiś kurs eksternistyczny, to napisz co to za szkoła - przyda się dla potomności, aby inni wiedzieli czego unikać.
W internecie bez problemu znajdziesz całe zestawy pytań egzaminacyjnych. Traktuj je raczej jako przykłady, bo pytania ewoluują. Normalnie obecność na zajęciach + przeczytanie książki + przerobienie zestawów pytań z internetu załatwia temat egzaminu teoretycznego. Ale bez obecności na zajęciach, skoro ich nie było, to może mimo wszystko być trudno.

ezsimo
Operator

  • Posty: 272
  • Rejestracja: 11 Wrz 2016 12:02
  • Miejscowość: Mazowieckie
  • Pochwały: 43

Maszyna: Cat 301.5, JCB 3C, JCB 3CX

Firma: AST


Re: egzamin

Postprzez Kmieciuchb » 23 Mar 2018 12:57

A czy mógłbyś podać jakis link do pytań bo ja nie trafilem jeszcze na pytania a szukam naprawde długo

Kmieciuchb
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 23 Mar 2018 10:50

Maszyna: Jbc

Firma: Dig



Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej