wibako

Massey Ferguson 50d (prędkość jazdy i siła)

Massey Ferguson 50d (prędkość jazdy i siła)

Postprzez komin88 » 23 Cze 2018 20:35

Witam jestem nowy na forum, mam problem z mf 50 D z 83r. W koparce zrobiony remont napedu: zaczynajac od silnika ;hydrokinetyk remont w Krakowie 1500 zł(pisze ceny moze się komuś przyda )
Pompa jazdy 800 zł,
tarczki w sprzęgle 700 zł
Obudowa mostu 3000zł wraz z dyfem .Poprzedniemu wlascicielowi coś wpadło między wałek ataku a koło tależowe
Olej stou 10w30
Zrobiona pompa i wtryski.
I teraz problem; maszyna zrobila się szybsza i ogólnie poprawiło się ale gdy pracuje przodem chce nabrac nawet piachu silnik wyje a maszyna nie chce nawet kołem zamielić. Zdarza się ze jak kolo wjedzie do dołka 15 cm(zatrzymam sie w dołku) nie ma sily ruszyć. Tłumacze sobie to tum ze coś jest zapowietdzone ,ale bladego pojecia nie mam co się dzieje. Niby 4x4 powinna sobie radzic a tu klops.
Stal test jeszcze nie robiłem ale podejżenie pada na układ napędowy. Ale co w tym układnie nie działa skoro wszystko jest nowe? Z przemyśleń mam jeszcze jedno,nie rozbierałem ''kierownicy'' sterujacej kierunkiem jazdy może tam są wytarte oringi,co prawda na zewnątrz olej nie cieknie ale mogą być pdzecieki wewnętrzne

-- 03 Cze 2018 21:12 --

Panowie i Panie ( jeśli tu takie są) ma ktoś pomysł bo rozpoławiać koparki nie chce mi się z powodu moich byćmoże głupich przemyśleń

-- 23 Cze 2018 19:35 --

Mogą być winne przekładki sprzęgieł które pracują 30-50% powierzchni?
na zdjeciu widać jaką powierzchnią pracuje tarczka, inne mają jeszcze mniejszą powierzchnie pracy
Załączniki
20180623_144402.jpg

komin88
Nowicjusz

Maszyna: Mf 50 D

Firma: Prywatny


Reklama

simmet
Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej