wibako

O&K MH 4.5 koparka

Moderator: MARIO/MECALAC

O&K MH 4.5 koparka

Postprzez Zorul32 » 07 Lip 2019 18:00

Witam wszystkich,mam pytanie odnośnie powyższej koparki z 2003r a mianowicie chodzi o sterownik w starszych modelach zwie się on PMS i znajdował się po prawej stronie koło siedzenia, moje pytanie czy w podanej przeze mnie maszynie też znajduje się PMS lub może już coś nowszwgo a przede wszystkim gdzie mogę to znaleźć bo koło siedzenia go nie widziałem? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Zorul32
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 07 Lip 2019 17:51

Maszyna: O&K MH4

Firma: Samozatrudnienie


Reklama

simmet

O&K MH 4.5 koparka

Postprzez raudek » 07 Lip 2019 18:07

Zobacz za fotelem, koło wentylatora nawiewu.
Pozdrawiam

raudek
Operator

  • Posty: 387
  • Rejestracja: 21 Sty 2014 21:14
  • Miejscowość: Wrcław
  • Pochwały: 25

Maszyna: Mecalac mxt12,O&K MH4 Plus,O&K RH6

Firma: Mar-Bud


Re: O&K MH 4.5 koparka

Postprzez slepy101 » 07 Lip 2019 21:08

A nie znajduje sie on pod wyswietlaczem tam gdzie bezpieczniki ?
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Re: O&K MH 4.5 koparka

Postprzez Zorul32 » 08 Lip 2019 14:01

Dzięki za zainteresowanie! :)
Na wierzchu go nigdzie nie było, więc sprawdzę pod pulpitem gdzie bezpieczniki, niestety dopiero pod koniec tygodnia będę mógł tam zajrzeć. A mam pytanie czy ktoś się orientuje czy to nadal jest PMS czy to już jakieś nowsze cudo bo nie wiem czy w razie defektu szukać kogoś od PMS-u czy już z jakimś innym softem diagnostycznym? W maszynach z PMS spotykałem sie z nim na wierzchu no i był tryb na pulpicie PMS tu też co prawda jest podobny tryb ale już zwie się inaczej stąd moje pytanie :)

Zorul32
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 07 Lip 2019 17:51

Maszyna: O&K MH4

Firma: Samozatrudnienie


Re: O&K MH 4.5 koparka

Postprzez slepy101 » 08 Lip 2019 14:36

Z tego co wiem okejki do konca mialy pms czyli do 2004r pozniej wykupil ne new holland ale czy one maja pms nie wiem .
Jezeli chodzi o pms to jest kilka firm.ktore go ogarniaja np firma lizards ze stolicy bodajrze . Jest tez firma z opolskiego promopol co ogarnia pms . Na olx znajdziesz rowniez goscia z nysy co niby naprawia pmsy ale ogolnie jest to handlarz maszynami wiec nie wiem czy jest dobry . Tu na forum tez jest kilka watkow na temat okejek i pms takze wystarczy po szukac . Na olx co jakis czas pojawia sie caly komputer pms nowy uzywany ale jest takze nie powinno byc problemow . Niby maszyna z twojego rocznika nie powinna miec sporych problemow z pms . Jezeli dziala swieci sie dioda zielona jezeli cos jest zepsute czerwona . Pamietam tez przypadek z tego forum albo innego ze gostkowi jakis blad wyskoczyl na pulpicie ale co i os czego to nie wiem bo nikt nie odp mu na pytanie
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej