wibako

Polska minikoparka RT 10 produkcji MWM Brzesko - pytanie

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Polska minikoparka RT 10 produkcji MWM Brzesko - pytanie

Postprzez Trophy5 » 07 Kwi 2009 22:15

Witam, to mój pierwszy post więc na wstępie chciałem się przywitać. :)

Zarejestrowałem się na forum ponieważ poszukuję informacji na temat ww. koparki gdyż zastanawiam się czy jej nie kupić (używanej) jako maszyny do "dorobienia" sobie w wolnym czasie. Chodzi mi głównie o to czy można ją porównywać choćby ze starszymi maszynami produkcji zachodniej, awaryjność, dostępność części itp. Piszę na tym forum bo to jedyne źródło informacji o sprzęcie jakie udało mi się znaleźć. A operatorów czyli ludzi którzy mają do czynienia z maszynami na co dzień myślę że pytać najlepiej :D Szukałem o niej informacji w internecie ale niestety nic nie udało mi się znaleźć, za wszelką pomoc bedę dozgonnie :wink: wdzięczny

Trophy5
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 Kwi 2009 22:01
  • Miejscowość: Kraków

Reklama

simmet

Postprzez kwak » 08 Kwi 2009 22:11

Wszystkie urządzenia elektryczne działają z dymem w środku. Jeśli on ucieknie, są uszkodzone.http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CPXckfT-6g

kwak
Operator

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 03 Sty 2007 21:04
  • Miejscowość: Małopolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: New Holland LB115


Postprzez IP » 11 Paź 2009 07:16

A nie lepiej poszukać KUBOTY.

Najlepiej rozwinięty serwis w Polsce. Tania w eksploatacji a do tego części kupisz niemal od ręki
Części do maszyn budowlanych.Naprawa serwis.
Hydraulika siłowa.Pompy hydrauliczne sprzedaż części i naprawa.Siłowniki,reduktory,zwolnice.
Kompletne podwozia gąsienicowe.

WWW.CZESCIMASZYN.EU
e-mail: BIURO@IPPARTS.PL
tel. 607 671 332
Image

Awatar użytkownika
IP
Operator

  • Posty: 224
  • Rejestracja: 18 Kwi 2009 11:13
  • Miejscowość: Hyundai Doosan Daewoo
  • Pochwały: 3

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej