wibako

Przednia zwolnica Case 580SLE

Przednia zwolnica Case 580SLE

Postprzez Krecik » 13 Lis 2009 22:58

sprawdzałęm dzisiaj poziom oleju w zwolnicach, i jak się okazało, przednia lewa zwolnica była sucha (pusta), zalałem ją nowym olejem, ale niestety zaraz pojawił się wyciek... i pod zwolnicą zrobiła się kałuża... w związku z tym mam pytanie: czy jest jakiś sposób na uszczelnienie tego, czy poprostu trzeba to rozebrać i wynienić zimeringi?? a tak przy okazji to nie wiem czy zmieiać też od razu uszczelnienia na przednim moście (te przy krzyżakach)?? bo wydaje mi się, że tej zwolnicy raczej nie powinno się tak uszczelniać jak tylnych w poczciwym Ostrówku, gdzie wtłaczało się pół tawotnicy smaru i wyciek ustawał... :D

Krecik
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 22:57
  • Miejscowość: Orzesze
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Postprzez kubackim » 14 Lis 2009 10:02

Zwolnice musisz rozebrać. Jest jeden plus że idzie to dość sprawnie i szybko. Uszczelniacze są kasetowe więc nie kombinuj ze zwykłymi bo szkoda roboty. Nowy zestaw ok. 250 na jedną stronę ( dwie sztuki ).

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Postprzez Krecik » 15 Lis 2009 00:23

już to rozebrałem i jeszcze sie zastanawiam, czy przy okazji nie wymienić też zimeringu w przednim moście (ten przy kardanie w zwrotnicy) za jednym rozbieraniem... co kolega o tym myśli?? :D

Krecik
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 22:57
  • Miejscowość: Orzesze
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej