wibako

Ciśnienie w cylindrach?

Ciśnienie w cylindrach?

Postprzez BARONN » 23 Lis 2011 19:45

witam mam problem, koparynka straciła moc turbina i wtryski są po regeneracji filtry i oleje są po wymianie, pozostał jeszcze filtr paliwa którego już zamówiłem, sprawdziłem ciśnienie w cylindrach i wynosi ono od 32 do 34 i nie mam pojęcia czy jest ono właściwe do tej maszyny?

BARONN
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lis 2011 19:31

Maszyna: FERMEC-860


Reklama

simmet

ciśnienie w cylindrach

Postprzez mechanior » 23 Lis 2011 22:19

ciśnienie dobre
dlaczego zaczynasz od końca??
NAJPIERW FILTRY a głównie FILTR PALIWA, potem pompa wtryskowa i wtryski, turbiny nie regeneruje się na pałę tylko mierzy ciśnienie doładowania albo przynajmniej sprawdza czy się kręci, nie ma wycieków i nie ma uszkodzeń na wentylatorach (nic innego w turbinie się nie psuje, wymienili ci łożyska, uszczelnienia i tyle, stare pewnie były równie sprawne)

wydałeś kupę kasy (o ile napisałeś prawdę) i dalej tkwisz w tym samym miejscu, jakie ciśnienie masz ustawione na wtryskach?
poczytaj tematy o utracie mocy w kop-ład CAT i JCB bo to te same silniki (Perkins 1004)
poszukaj hasła KROPLÓWKA
który rok maszyny i skąd jesteś?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20868
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Ciśnienie w cylindrach?

Postprzez BARONN » 12 Gru 2011 14:25

Maszynę mam pierwszy sezon, turbinę regenerowałem bo wirnik się nie kręcił, końcówki wtrysków lały także i tak bym musiał je wymieniać (zregenerować) wymieniłem wszystkie filtry paliwa, bak przepłukałem także cały układ paliwowy jest czysty i dalej nie ma tej mocy co mieć powinna
Napiszę jakie są objawy np biorę coś na widły to przydusza silnik nie ma płynności w pracy silnika, robiąc skrywkę ładowarka pcha po czym silnik zwalnia odzyskuje moc i znowu pcha głównie traci moc gdy używa się hydrauliki

BARONN
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lis 2011 19:31

Maszyna: FERMEC-860


Ciśnienie w cylindrach?

Postprzez mechanior » 13 Gru 2011 01:37

to pozostaje pompa wtryskowa lub sam układ paliwowy w postaci przewodów i pompki paliwa
powtarzam - szukaj hasła "kroplówka" i podobnych problemów w innych wymienionych działach
SKĄD Q.. JESTEŚ!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20868
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Ciśnienie w cylindrach?

Postprzez BARONN » 16 Gru 2011 13:13

ok zaraz prześledzę tematy
Chełma Lubelszczyzna

BARONN
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lis 2011 19:31

Maszyna: FERMEC-860


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej