wibako

stabilizatory w jcb 3 cx

stabilizatory w jcb 3 cx

Postprzez liski13 » 30 Paź 2008 20:22

witam wszystkich mam pytani odnośnie ślizgów na potporach w maszynie z roku 95.chciałbym je wymienić a niemam dtr więc prosiłbym o jakieś podpowiedzi schematy i ile tych ślizgów tam jest,zgóry dieki za pomoc. :D

Awatar użytkownika
liski13
Pomocnik operatora

  • Posty: 98
  • Rejestracja: 28 Wrz 2008 18:39
  • Miejscowość: kielce

Reklama

simmet

Postprzez Janusz1978 » 30 Paź 2008 21:48

Kolego poszukaj w postach.
Bylo to juz poruszane i opisane jak wymieniac.
Co do ilosci to na dole dwa talezyki i dwa dokrecane a na gorze 4 talezyki i to wszystko w jednej podporze.W sumie sie dowiesz w s klepie jak bedziesz zamawial.
Powodzenia

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Postprzez bartifeeli » 30 Paź 2008 23:43

A ja mam pytanie bo wymienialem niedawno po raz 1 slizgi i okazalo sie ze na dole mam biale talezyki i do tego maja mniejsze kola mocujace. Co to za model bo w sklepie pierwszy raz sie z tym spotkali i musialem te czarne docierac.
JCB w maszynach, to jak BMW w samochodach :)

bartifeeli
Fachoperator

Maszyna: Nie istnieje

Firma: W chmurach


Postprzez multipart » 31 Paź 2008 16:03

Witam. A nie było przypadkiem tak, że zaproponowano Koledze takie same ślizgi na górę i dół? Ślizgi górne mają większe "koła mocujące" niż dolne.
Poza tym ślizgi górne występują w trzech grubościach, a dolne w jednej. Dolne ślizgi regulacyjne mogą być całe plastikowe lub metalowe z teflonową wkładką (idelane do starszych maszyn w których gwinty nie trzymają). Wymiana stosunkowo prosta. Więcej informacji na telefon lub mail.
Pozdrawiam.
MULTIPART s.c.
Importer części do maszyn JCB
tel/fax. (085) 651-22-84
kom. 0-600-515-448
biuro@multipart.pl

multipart
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 08 Wrz 2008 12:05
  • Miejscowość: białystok

Postprzez bartifeeli » 31 Paź 2008 18:22

Nie, nie. Kupilem normalnie na gore czerwone i zielone, a na dol czarne talerzyki i czarne gwintowane. I na dole byly biale talerzyki i wlasnie metalowe gwinty z wkladka ale gwint jeszcze mam wiec trzymaja plastiki ;)
JCB w maszynach, to jak BMW w samochodach :)

bartifeeli
Fachoperator

Maszyna: Nie istnieje

Firma: W chmurach


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej