wibako

Brak tabliczki Terex PS 3000

Moderator: peckiel

Brak tabliczki Terex PS 3000

Postprzez PrzemekD » 05 Maj 2020 07:12

Marka i model maszyny: Terex PS 3000

Witam.
Właśnie stoję przed zakupem wozidła terex Ps 3000. Problem pojawił się w momencie kiedy chciałem sprawdzić numer maszyny.
Okazało się że nie ma tabliczki znamieniowej. Sprzęt został ściągnięty z Anglii i na dokumentach zakupu nie ma nic poza nazwą modelu. Czy numer maszyny jest wybity w innym miejscu niż na tabliczce? Czy da się go w jakiś sposób ustalić? Mam spore obawy co do zakupu jeśli nie ma numeru maszyny bo przy ewentualnych naprawach ciężko będzie dobrać części. Nie wspomnę nawet o tym że na FV miał bym zakup "wozidła terex PS 3000" więc jeśli wozidło okazało by się kradzione mógł bym mieć z tego tytułu wiele nieprzyjemności bo osoba od której kupie wozidło zawsze może powiedzieć że to nie te które mi sprzedał :)
Co sadzicie o tej sytuacji ?

PrzemekD
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 20:16

Maszyna: ATLAS 1404 1997r

Firma: Własna działalność


Reklama

simmet

Re: Brak tabliczki Terex PS 3000

Postprzez zeppelin zm 15 » 05 Maj 2020 08:41

Podejrzewam że jak w innych sprzętach numer musi być gdzieś nabity na konstrukcji, zadzwoń do serwisu powinni wiedzieć. Tylko jeśli nie ma nigdzie w papierach numeru nadwozia to i tak nie masz z czym go zweryfikować. Ja bym ogólnie darował sobie temat, szkoda nerwów i pieniędzy jak zapuka ktoś tobie do drzwi i powie że to jego maszyna...
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Kupię dtr BENFORD Terex PS 3000

Postprzez piter120109m » 12 Mar 2022 21:14

Witam kupię instrukcje obsługi do wozidla Benford 3000. Jeśli ktoś ma proszę pisać. Z góry Dzięki

piter120109m
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 Maj 2018 21:56

Maszyna: kubota kx 101-3

Firma: prze kop


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej