Strona 1 z 1

Koparka ssąca

PostWysłany: 13 Lip 2023 15:31
przez Robert Mesjasz
Marka i model maszyny: ESE6
Rok produkcji: nowa

Co sądzicie o koparkach ssących RSP? Uważam, ze są najlepsze na świecie.
Czy macie już jakieś doświadczenie z tym modelem?
Może potrzebujecie jakiejś pomocy w tym temacie, zobaczyć jak wygląda produkcja, zapraszam do kontaktu tu lub priv

Re: Koparka ssąca

PostWysłany: 14 Lip 2023 03:27
przez rudesmen
To co sprzedajecie to urządzenie do zainstalowania na własnym podwoziu we własnym zakresie czy komplet tj. koparka zainstalowana na aucie?

Czy koparka w nazwie nie jest na wyrost? Mam na myśli czy Waszym urządzeniem faktycznie można wykonać to co typową koparką, a może nawet więcej?

W jakich zastosowaniach najlepiej sprawdza się koparka ssąca?

Re: Koparka ssąca

PostWysłany: 14 Lip 2023 08:13
przez Robert Mesjasz
Dziękuję za złożone pytanie.
Posypywarki sprzedawane są w komplecie z podwoziem, można podstawić w uzgodnionym terminie swoje podwozie, ale tu musi być domówiony każdy szczegół techniczny podwozia. Mimo wszystko proponuję zaufać, posiadamy całą gamę podwozi zakupionych na stok, na pewno można znaleźć porozumienie w tej sprawie.
Jeśli chodzi o temat, co robić można koparką ssącą ESE6 i w czym jest lepsza od zwykłej koparki.
ESE6 to maszyna wszechstronna, można nią kopać w każdym gruncie, można się wspomóc szeroką gamą narzędzi pneumatycznych np. młot, łom, szpadel. ESE6 może być stosowana na każdym gruncie, suchym czy wodnistym, w szlamie.
Szczególną zaletą użycia ESE6 jest zmniejszenie pola pracy, W przypadku remontu możemy wykonać wykop o małych rozmiarach, możemy bezpiecznie pracować w terenie niezinwentaryzowanym, bez obaw o uszkodzenie podziemnej infrastruktury. Możemy pracować przy odgruzowaniu, moc koparki zapewnia wciągnięcie każdego materiału, który zmieści się w wężu o średnicy do 250 mm i ciężarze do 100 kg. Dzięki tak dużej mocy, możemy pracować w znacznym oddaleniu od ESE6, również jeśli chodzi o pracę na wyższych kondygnacjach., Oczyszczanie dachów, a nawet ich odśnieżanie. Jak widzi Pan mamy bardzo szeroki zakres pracy ESE6

Pozdrawiam
Robert Mesjasz