wibako

jazda do tyłu

jazda do tyłu

Postprzez marcin0511 » 31 Maj 2007 19:31

sprawdzałem już praktycznie wszystko, począwszy od przekażników skonczywszy na cewkoch na skrzyni, jak wrzuce wsteczny to pali mi bezpiecznik od skrzyni . Mam jcb 3cx 98 rok , ze skrzynią powershift, rozebrałem połowe wnętrza, aha sprawdzałem też manetke zmiany kierumku jazdy, diody przy przekażnikach ........... i skończyła mi sie inwencja, aha kable sie nie poprzecierały, ale palenie bezpiecznika wskazuje na zwarcie. Gdzie jeszcze zajżeć???????
Ostatnio edytowany przez marcin0511 11 Lip 2007 22:53, edytowano w sumie 2 razy

marcin0511
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 16 Lut 2007 20:35
  • Miejscowość: kielce

Reklama

simmet

Re: jazda do tyłu!!!!!!!!!

Postprzez Cashpear » 22 Cze 2007 23:40

marcin0511 napisał(a):sprawdzałem już praktycznie wszystko, począwszy od przekażników skonczywszy na cewkoch na skrzyni, jak wrzuce wsteczny to pali mi bezpiecznik od skrzyni . Mam jcb 3cx 98 rok , ze skrzynią powershift, rozebrałem połowe wnętrza, aha sprawdzałem też manetke zmiany kierumku jazdy, diody przy przekażnikach ........... i skończyła mi sie inwencja, aha kable sie nie poprzecierały, ale palenie bezpiecznika wskazuje na zwarcie. Gdzie jeszcze zajżeć???????


W tym przypadku co opisujesz to polecam zajrzeć do serwisu. Zwarcie jest na pewno w wiązce skrzyni biegów.

A takiej usterki sam nie będziesz w stanie zlokalizować.

Pozdrawiam
Tanie i oryginalne części do JCB
505 453 969

Cashpear
Pomocnik operatora

  • Posty: 75
  • Rejestracja: 21 Wrz 2006 12:25
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez SERVICEBOOK » 26 Cze 2007 16:07

1. Sprawdź po której stronie bezpiecznika masz obciążenie (multimeterem na zakresie omomierza) - oczywiście przy odłączonym aku.
2. Podaj mi oznaczenie bezpiecznika (lub jego pozycję, są 3 kolumny bezpieczników) oraz oznaczenie przewodu bezpiecznika (powinno być drukowane na nim)
3. Wtedy postaram się wysłac schemat elektryczny omawianego obwodu.


Więcej informacji: pisz na priva: katalog@buziaczek.pl

Pozdrawiam!
Sławek

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej