wibako

problem z rozdzielaczami

problem z rozdzielaczami

Postprzez kosek » 05 Wrz 2007 22:07

witam wszystkich od jakis 2 miesiecy mam problem w moim 3cx cos dziwnego dzieje sie z rozdzielaczami zarowno przednim jak itylnym,przy kopaniu na malych obrotach jest niby ok ale jak tylko sie doda gazu i wykonuje gwaltowne ruchy dzwigniami tylnymi np. w lewo to ramie przesunie sie metr i staje musze wtedy wrocic dzwignia do polozenia naturalnego i ponownie dac ramieniem w lewo. Jest to tgz. zanik czynnosci musze dwa lub wiecej razy powtarzac ruchy bo cos jest nie tak PROSZE O POMOC

kosek
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 20 Gru 2006 19:53
  • Miejscowość: łódzkie

Reklama

simmet

Postprzez motodarek » 22 Lis 2007 20:55

Jakoś nikt nic nie podpowiedział na ten temat. A czy Ty poradziłeś sobie z awarią i jaka była jej przyczyna?

motodarek
Operator

  • Posty: 356
  • Rejestracja: 03 Cze 2007 17:54
  • Miejscowość: EP
  • Pochwały: 4

Maszyna: JCB 3CX

Firma: malutka


Postprzez Grześ » 23 Lis 2007 16:46

A mnie to wygląda na zatkany filtr hydrauliczny lub któryś z węży powrotnych . Na obrocie z tyłu zatkał mi się wąż , kawałkiem gumy z węża i choć trudno w to uwierzyć , takie były objawy jakby listwa od obrotu była uszkodzona . Kosek pewnie już usunął usterkę , szkoda tylko że nie poinformował nas o tym , zwłaszcza co było przyczyną

Grześ
Fachoperator

  • Posty: 599
  • Rejestracja: 09 Lip 2006 19:25
  • Miejscowość: Kraków
  • Pochwały: 9

Maszyna: Jcb3cx


Postprzez kosek » 23 Lis 2007 19:25

witam panowie nic nienapisalem bo mam narazie robote i jeszcze sie za to niezabralem z tym da sie kopac ale strasznie to denerwuje no ale co mosze tak z tym dzialac narazie.To sie dzieje na wszystkich czynnosciach nie tylko na obrocie na przednim rozdzielaczu tez,chyba ze sie zapchal waz co idzie na przelew do zbiornika ???? jak tylko sie za to zabiore to poinformuje kopaczy co to sie stalo

[ Dodano: Pon Gru 03, 2007 6:14 pm ]
panowie dzis sie za to zabralem sleczalem pol dnia i nic!!! najpierw sprawdzilem zawor na ramie po lewej stonie go znalazlem taki niezaduzy wykrecilem srube imbusowa i wyciagnolem ze srodka to ustronstwo przedmuchalem kompresorem,przemylem i skrecilem.Dobralem sie jeszcze do zaworu co jest nad przednim rozdzielaczem ktos pisal za to bedzie 19 i imbus w srodku a u mnie to jest na klucz 26 a miejsca na imbus nie ma.Troche tam regulowalem ale nie za duzo bo niechcialem nic wiecej popsuc, a obiawy jakie byly takie sa niemam pojecia gdzie szukac przyczyny???

kosek
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 20 Gru 2006 19:53
  • Miejscowość: łódzkie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej