wibako

Instalacja 3CX Super

Instalacja 3CX Super

Postprzez broda » 31 Paź 2007 08:38

Witam

W zwiazku z tym że nie mam schematów, mam pytanie czy kable pod kabiną mają dokładnie taką samą nuneracje w kabinie. Sprawa jest taka że główna wiazka elektryczna (ta pod kabiną) tuż przed jej końcem (złączami) tarła sie z wężem od hydrauliki aż wkoncu zaspawało i doszło do zapłonu. Sprawa wyglada tak że duża część żył tej wiazki jest w tym miejscu przepalona. Upaliło się ostatnie 40 cm wiązki az do złaczy, potrzebuje teraz się dowiedzieć jak jest z numeracja tych kabli. Mam dobrego elektryka ale samochodowego i widze że gościu troche panikuje bo kable spaliły sie do samego złacza i część jest po przepalana.
Za odpowiedź serdeczne dzieki

broda@wsinf.edu.pl

broda
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 11 Paź 2007 00:42
  • Miejscowość: Osjaków

Reklama

simmet

Postprzez rudesmen » 02 Lis 2007 00:00

Wrzuciłem do download-u schemat elektryki w JCB 3CX/4CX, ale to chyba nie jest całość bo coś mało tych kabelków :)
download

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez broda » 03 Lis 2007 07:39

Schematy są od troche młodszych maszyn bo juz jest ECU mnie nie ma żadnejelektroni ale to zawsze jakaś pomoc. Dzięki

[ Dodano: Pon Lis 05, 2007 6:46 pm ]
Odpowiem sam na swoje pytanie. Numeracja kabli pod kabiną jest 100% zgodna z numeracja w kabinie.

broda
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 11 Paź 2007 00:42
  • Miejscowość: Osjaków

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej