wibako

Montaż przedniego napędu JCB 3CX

Montaż przedniego napędu JCB 3CX

Postprzez TurboDZIK97 » 23 Wrz 2022 22:33

Cześć mam pytanie posiadam JCB 3CX 4w2 bez przedniego napędu, myślałem żeby zamontować mu przedni napęd, naszła mnie taka myśl ponieważ JCB 3cx ze starszego typu posiadają tylni most który napędza przedni most, bez udziału skrzyni biegów, czy jest to dobry pomysł? warto kombinować? musiałbym kupić tylni i przedni most do mojego JCB, silnik powinien poradzić? czy w wszystkich JCB tego rocznika były montowane te same silniki? czy może znacie tańsze kombinacje? , wiem mogę sprzedać go i kupic z napędem 4x4 wiem to, ale biorąc pod uwagę jego stan, a stan jest bardzo dobry to ile mogę za niego dostać? przecież mało kto jest zainteresowany kupnem maszyny bez napędu a jak już kupi to za śmieszne pieniądze, ile mogę za takiego dostać? 40-45 tyś w ogóle będzie ktoś wstanie za niego dać? bo za 45 mogłbym sprzedać ale nikt chyba tyle nie da, a fakt faktem jest w bardzo dobrym stanie, a jak mam go sprzedać za 30-35 tyś bo wiem że na 100% za tyle się sprzeda to już wolę dać te 10-15 tyś na te 2 mosty a ten co posiadam sprzedać nie wiem ile może być tam wart ale zawsze część kosztów zwróci i cieszyć się z przednim napędem

TurboDZIK97
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 23 Wrz 2022 22:00

Maszyna: JCB 3CX

Firma: Brak


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej