wibako

3CX '89 jak odkręcić rozrusznik?

3CX '89 jak odkręcić rozrusznik?

Postprzez tomtom61 » 12 Gru 2022 01:46

Marka i model maszyny: JCB 3CX
Rok produkcji: 1889
Numer seryjny: 354165

Witam. Muszę odkręcić rozrusznik, odkręciłem 2 widoczne nakrętki, ale ciekaw jestem czy macie jakiś patent na odkręcenie górnej od silnika. Nasadowy oczywiście nie wchodzi, bo widać było to dla Angoli za trudne do zaprojektowania. Jedynie jakaś
krótka płaska 15stka, bo oczkowy chyba nie wejdzie. Jak ktoś to już przerabiał to proszę o info, będę dozgonnie wdzięczny i stawiam piwo :piwo: . Tomek

-- 12 Gru 2022 01:46 --

tomtom61 napisał(a):Marka i model maszyny: JCB 3CX
Rok produkcji: 1889
Numer seryjny: 354165

Witam. Muszę odkręcić rozrusznik, odkręciłem 2 widoczne nakrętki, ale ciekaw jestem czy macie jakiś patent na odkręcenie górnej od silnika. Nasadowy oczywiście nie wchodzi, bo widać było to dla Angoli za trudne do zaprojektowania. Jedynie jakaś
krótka płaska 15stka, bo oczkowy chyba nie wejdzie. Jak ktoś to już przerabiał to proszę o info, będę dozgonnie wdzięczny i stawiam piwo :piwo: . Tomek

No nic to , całe szczęście że Angole na swoim forum wiedzą i doradzają :D po prostu trzeba wygiąć płaski klucz , i dospawać śrubę... Tomek
Załączniki
starter klucz.jpg

tomtom61
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 10 Kwi 2022 11:55

Maszyna: JCB 3CX Sitemaster 1989

Firma: Prywatny


Reklama

simmet

Re: 3CX '89 jak odkręcić rozrusznik?

Postprzez Doktor jcb » 12 Gru 2022 02:20

Czasem po za forum warto też troszeczkę pomyśleć.zanim się napisze jak to czy tamto zrobić, spróbować pokabinowac trochę głową.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: 3CX '89 jak odkręcić rozrusznik?

Postprzez rudesmen » 15 Gru 2022 12:11

Fajne rozwiązanie :mrgreen:

A tak z ciekawości co to za forum?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: 3CX '89 jak odkręcić rozrusznik?

Postprzez tomtom61 » 22 Gru 2022 14:56

Doktor jcb napisał(a):Czasem po za forum warto też troszeczkę pomyśleć.zanim się napisze jak to czy tamto zrobić, spróbować pokabinowac trochę głową.


Tak , warto , ale trzeba przyjąć że ktoś to już przerabiał i wymyślił coś na co ja bym nie wpadł....bo nie każdy wpada na wszystkie pomysły, i tym miłym akcentem życzę Wesołych Świąta, i zdrowych sprzętów JCB :D

tomtom61
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 10 Kwi 2022 11:55

Maszyna: JCB 3CX Sitemaster 1989

Firma: Prywatny


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej