wibako

Nie działające joysticki, rozłącza hydraulikę JCB 3CX Contra

Nie działające joysticki, rozłącza hydraulikę JCB 3CX Contra

Postprzez Narbon » 25 Paź 2023 09:00

Cześć wszystkim. Mam problem w mojej maszynie JCB 3CX Contractor. Po rozgrzaniu się maszyny przestają działać joysticki a ostatnio zauważyłem, że także odcina pozostałą hydraulikę. Wystarczy wyłączyć maszynę i po kilkunastu minutach wszystko działa. Niestety za chwilę znowu odcina i tak w kółko. Czy ktoś może przerabiał taki tamat?

Myślałem, że może to gdzieś przetarta wiązka kabi idąca wokół siedzenia ale zdaje się, że to nie to ponieważ nawet nie ruszając się z miejsca, nie wprowadzając zmian w położeniu fotela po delikatnym ostudzeniu maszyny wszystko wraca na chwilę do normy.

Narbon
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Paź 2023 08:49

Maszyna: JCB 3CX Contractor 2010

Firma: JDG


Reklama

simmet

Re: Nie działające joysticki, rozłącza hydraulikę JCB 3CX Co

Postprzez camtech » 25 Paź 2023 22:15

to nie wiązka, to elektornika w joystick, masz zimne luty. Rozbierz i przelutuj wszystko i będzie OKEJ. Wrzuć info a najlepiej fotki z tego co robiłeś, lub przed :D to się może coś upatrzy.
Powiadają że UPUS Z656 1-rzędowa nie da rady, potrzymaj mi piwo! Moja pasja > instalacje teletechniczne Suwałki <> monitoringi Suwałki <> kamery Suwałki

camtech
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 25 Paź 2023 22:10

Maszyna: UPUS Z656 1-rzędowa

Firma: AGRO-WŁASNA_ROLA


Re: Nie działające joysticki, rozłącza hydraulikę JCB 3CX Co

Postprzez Narbon » 26 Paź 2023 20:57

Dzięki bardzo za info! ;) Zajrzę w takim razie do joysticków i dam znać jak to wygląda.

Narbon
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Paź 2023 08:49

Maszyna: JCB 3CX Contractor 2010

Firma: JDG


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej