Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Co myslicie o oponach BKT AT 621 tył

02 Lis 2023 21:16

czy warto kupic opony BKT AT 621 czy polecacie cos innego :)

Re: Co myslicie o oponach BKT AT 621 tył

03 Lis 2023 15:50

Witam,polecam opony BKT, cena do jakości bardzo dobra. Wcześniej miałem nowe opony Hellas albo hellcat, nie pamiętam ale to było dno. Puściły płótna oczywiście gwarancja do bramy, opony źle użytkowane i ciul. Pozdrawiam.

Re: Co myslicie o oponach BKT AT 621 tył

05 Lis 2023 04:20

Miałem tą nieprzyjemność użytkować opony BKT. Uważam że są marnej jakości. 12 płócien to mało do pracy koparko-ladowarką. Pół biedy jeśli zalożysz bkt na tył. Na przodzie zużywały sie w zatrważającm tempie. Zarówno przednie jak i tylne rozwarstwiają się dość szybko. Poszukaj opony o co najmniej 14 płótnach. Ja w cat 432e mam petlasa i spisują się bardzo fajnie. Jest to już kolejny komplet tych opon w maszynach, którymi pracowałem. Troszkę gorzej wypadły u mnie opony marki seha choć i tak o wiele lepiej od BKT. Istotny jest też kształt bieżnika. Jodelka o wiele lepiej radzi sobie w terenie od hokejki.

Re: Co myslicie o oponach BKT AT 621 tył

16 Lis 2023 06:58

pewne jest że do pracy przy gruzie nie nadają się , kupiłem maszyne w marcu nja bkt we wrześniu strzeliła ostatnia , micheliny pomimo że się rozwarstwiają pomiędzy lamelkami wytrzymują
Wyślij odpowiedź