wibako

Regeneracja DPF?

Regeneracja DPF?

Postprzez elopento » 28 Lis 2023 12:09

Czy to normalne maszyna z lipca tego roku drugi miesiąc w firmie ale stoi nie używana dziś -9 więc postanowiłem odpalić bo na letniej ropie , odpaliła za drugim razem i zaraz wyskoczył komunikat o tej regeneracji to dałem na tak - tak to ma być?

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Reklama

simmet

Re: Regeneracja DPF?

Postprzez Doktor jcb » 28 Lis 2023 16:19

Efekt niepracowania lub pracy delikatnie i zestawiania odpalonej na wolnych obrotach. Dobrze zrobiłeś

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: Regeneracja DPF?

Postprzez elopento » 28 Lis 2023 16:42

Maszyna jest w firmie od 12 października , i stoi sobie pod dachem , miałem okazję tylko przejechać się nią do CPNu bo nie byłą zatankowana do pełna , jest niby nówka z lipca tego roku ale szef kupił ją chyba z Krakowa była to maszyna demonstracyjna to trochę tych motogodzin ma , po znajomości poszła tanio , zrobili też przegląd 500mh i dorzucili nówkę oponę bo z przodu siedzi gwóźdź :lol: Nie podoba mi się , jedyne co to tylko klima nic po za tym i myślę że nie wytrzyma tyle co Case 580sr+ który w firmie jest od nowości 2008rok oprócz opon i przewodów nic nie robione pomijając luzy na wszystkich sworzniach i ma coś ponad 7tys :banan:
Załączniki
1701182195227.jpg

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Re: Regeneracja DPF?

Postprzez Doktor jcb » 29 Lis 2023 06:55

Wytrzyma. Trzeba było sobie kupić JCB w 2008 roku i ja wtedy do dzisiaj porównywać do tamtego kejsa. Dbaj o nia. Swoją drogą po co kupować maszynę żeby stała pod dachem nie kumam tego. System dawali dopłaty to brałem? Spółka wodna? JCB jest do pracy a nie pod dach. Wtedy nic się nie psuje a DPF się samoczynnie oczyszcza podczas pracy.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: Regeneracja DPF?

Postprzez elopento » 29 Lis 2023 07:46

Panie to szkoła nauki jazdy :idea: Case 580 idzie na sprzedaż , a przyszli Operatorzy będą się szkolić na tym cxsie :wall: ale ja uważam że do tego celu lepsza by była maszyna bez żadnych bajerów , bo te maszyny większość czasu stoją i ''gniją'' 5go grudnia jest egzamin potem do stycznia/lutego będą gnić :( a lekko nie mają tankowane w Październiku a tu już zima , wczoraj gąska nie odpaliła , ładowałem akumulatory , tak to jest jak szef wie lepiej
Załączniki
1700834471514.jpg

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej