wibako

zacinka "gazu"

Moderator: mechanior

zacinka "gazu"

Postprzez kalwi-328c » 06 Gru 2007 10:10

Witam forumowicze! Operatorzy! mój problem polega na tym iż w Cacie 428c ( 01' TDI ) zacina mi się "gaz". sprawdzałem wszystko, linka jest niby ok. nie jest zardzewiala ani nie strzela. Tylko co moż być? gdzie to można sprawdzić? gdzie to może sie zacinać?? prosze o prady!
maciek

kalwi-328c
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 25 Lis 2007 21:54
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Reklama

simmet

Postprzez biniek » 06 Gru 2007 17:58

Nie wiem jak w case ale w jcb jest długa linka w dwóch kawałkach pancerza. I kiedyś też mi się zacinała aż się zacięła na dobre. Wymontowałem linke i niby wyglądało , że jest ok. Jednak sie okazało, ze w jednym pancerzu w środku gdzieś druciki na lince popękały i musiały sie gdzieś zaczepić na amen, nie szło tego ruszyć w zadna stronę. Pozostało tylko wymienić cały komplet.
Czasem lepiej milczeć i wyglądać jak idiota niż się odezwać i rozwiać wszelkie złudzenia.

biniek
Pomocnik operatora

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 17 Lis 2007 21:32
  • Miejscowość: pomorskie

Postprzez kalwi-328c » 06 Gru 2007 22:56

ja mam cata a nie case... jutro rozbiore to poraz kolejny i sprawdze

[ Dodano: Pią Gru 14, 2007 10:53 am ]
hurrrrraaa !! Wkońcu uzdrowiłem moją maszyne <peace> udało sie. Powodem był jakiś pierdolnik któy reguluje naciąg linki przy pedale, był on zardzewiały i nie popuszczał linki gdy opuszczałem "gaz" nie dostałem zbyt wielu porad od Was ..ale i tak gorące podziękowania dla użytkownika "biniek"
maciek

kalwi-328c
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 25 Lis 2007 21:54
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej