wibako

Sygnalizator wstecznego cat 428C

Moderator: mechanior

Sygnalizator wstecznego cat 428C

Postprzez bigskiba » 05 Maj 2007 13:19

Witam!Jestem nowym urzytkownikiem Tego forum i juz zaczyna mi sie podobac!Mam tylko jeden problem: Na budowie obowiazuje sygnalizator cofania, bo jesli sie kogos potraci i nie ma sie sygnalizatora to sie zaplaci wielkie odszkodowanie. Tylko nie wiem jak ten sygnalizator podlaczyc (tzn. gdzie)? Rozbieralem maskownice od bezpiecznikow przy kierownicy i od galki od przelaczania biegow (przod - tyl) odchodzi pare przewodow i myslalem ze tam byloby dobrze podlaczyc... tylko jak? Moze macie inne pomysly?

PROSZE O POMOC!!!!!

Pozdro dla wszystkich

bigskiba
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 05 Maj 2007 13:14
  • Miejscowość: Poznań

Maszyna: CAT 428C
CAT 432E

Firma: Własna działalność


Reklama

simmet

Postprzez Joseph » 05 Maj 2007 18:52

A sprawdzałeś Kolego fabryczny sygnalizator , jest za mostem z tyłu , przykręcony do ramy,u mnie też nie działał ale okazało się że przewód był poprostu odłączony...
Pozdrawiam.

Joseph
Fizol

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 26 Kwi 2007 19:55
  • Miejscowość: Sieć ....

Postprzez bigskiba » 05 Maj 2007 19:28

A tego to kolego nie sprawdzalem no bo nie wiedzialem gdzie on sie znajduje...Dzieki Joseph za podpowiedz...


Pozdrawiam!!!

bigskiba
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 05 Maj 2007 13:14
  • Miejscowość: Poznań

Maszyna: CAT 428C
CAT 432E

Firma: Własna działalność


Postprzez Joseph » 05 Maj 2007 19:57

Powinien być po prawej stronie (stojąc przodem do tyłu maszynki) , tak bynajmniej jest u mnie .

Joseph
Fizol

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 26 Kwi 2007 19:55
  • Miejscowość: Sieć ....

Postprzez bigskiba » 08 Maj 2007 11:17

Joseph napisał(a):Powinien być po prawej stronie (stojąc przodem do tyłu maszynki) , tak bynajmniej jest u mnie .


To jest ten "glosniczek" od klaksonu?Bo jesli tak to mi nie dziala to pikanie tylko sam klakson...


pozdro

bigskiba
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 05 Maj 2007 13:14
  • Miejscowość: Poznań

Maszyna: CAT 428C
CAT 432E

Firma: Własna działalność


Postprzez koparkoman » 28 Sty 2008 18:10

witam!ja mialem ten sam problem,kolega wytoczyl mi na tokarce srodek tego starego piszczka i wmontowalem z allegro za 17zl piszczek do tej obudowy starej objechalem pianka i jest igla!!!,wyglada jak orginalz zewnatrz a srodek jakas lipka ale dziala glosno i super!!!,a nowy niewiem ile kosztuje i wole nie wiedziec!! pamietaj z tylu maszyny nie z przodu z przodu to sygnal!!!!!z tylu kolo przewodów hydr do tylnego ramienia!!!!!jak kolega mowil po prawej stronie jak stoisz za maszyna!!!!!!!!!!i przykrecony na 3 sruby!!a jezeli niemasz to zakup zwykly z allegro za 17zl i zamatuj a prad wez z tylnej lampki cofania (zarówki)powinno dzialac!!!!pozdro
koparkoman

koparkoman
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 24 Sty 2008 19:38
  • Miejscowość: chrzanów-małopolska

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej