wibako

Koparko ładowarka J Deere z lat 80 co sądzą użytkownicy?

Koparko ładowarka J Deere z lat 80 co sądzą użytkownicy?

Postprzez witoldb21 » 18 Lis 2022 16:25

Marka i model maszyny: John deere 415
Rok produkcji: 1984

Witam Noszę się z zamiarem zakupu takiej maszyny (bo jest relatywnie blisko ) Czy ktoś z użytkowników Forum który miał lub pracował na koparko ładowarkach John Deere może coś bliżej powiedzieć ?Jak się to sprawuje (Lata 80-90 ) Co siada i na co zwrócić uwagę a przede wszystkim czy sa w Polsce dostępne części do nich ? Wiem że liczy się stan danej maszyny a nie fama o nich ale coś bliżej chętnie usłyszę (o spostrzeżeniach ,o dostępności części ) Druga opcja zakupu to Case 580 seria G lub K Tyle ze maszyny są idealnie na drugim krańcu Polski ... Bardziej Case 580 G niż K jest w moim zasięgu bo K jest chyba znacznie mniej .Pozdrawiam I liczę na Wasze podpowiedzi .

witoldb21
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 22 Paź 2008 13:06
  • Miejscowość: aus mazury

Reklama

simmet

Re: Koparko ładowarka J Deere z lat 80 co sądzą użytkownicy?

Postprzez rudesmen » 28 Lis 2022 13:16

Cześć, dziś już mało takich sprzętów... Zdecydowałeś się na zakup?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2176
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: Koparko ładowarka J Deere z lat 80 co sądzą użytkownicy?

Postprzez witoldb21 » 05 Gru 2022 18:11

Ciągniki znam Jednego JD mam w gospodarstwie ale boję się pomp i zmiennika momentu .Dostępna regeneracja tylko w Kanadzie ( tylko tam znalazłem - dokładnie ujmując ) Ceny przy zdaniu starych gratów pod 10tys złotych za element (dorzuć cła ,koszty przesyłek ) Chyba zostanę przy szukaniu 580 tki Case-a . Części są w Polsce i maszyna ogólnie znana mechanikom ...Pozdrawiam

witoldb21
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 22 Paź 2008 13:06
  • Miejscowość: aus mazury

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej