wibako

Manitu MT 932 '12 Nie odpala po wstawieniu pompy

Moderator: mechanior

Manitu MT 932 '12 Nie odpala po wstawieniu pompy

Postprzez Dumle221 » 25 Gru 2021 15:12

Marka i model maszyny: Manitu MT 932
Rok produkcji: 2012

Witam mam problem mianowicie taki ze wstawiona pompa po regeneracji wszystko zblokowane tak jak powinno być.pompa wstawiona podłączona rozblokowana odpowietrzony pierwsze odpalenie ruszyła chodziła zgasiłem ja bo z jednej rurki paliwo leciało. Druga próba i nie odpaliła już. Nie podaje paliwa na wtrysk paliwa. Pompka ręczna jest oki na filtrze jest ciśnienie paliwa na pompie jest paliwo a na wtrysk ani kropli. W późniejszym czasie zobaczyłem w kabinie odchody szczorow i okazało się ze trochę instalacja jest zażarta i teraz moje pytanie czy to może być przyczyna? Ten elektrozawor na pompie cyka i po wyjęciu go sprawdzeniu działa nawet ta gumkę miałem ściągniętą i nic a na dole pompy jest jeszcze jeden czujnik czy elektrozawór i od czego on jest i do czego służy może ktoś pomoże ? Dzięki wielkie

Pompa delphi- lucas

Dumle221
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 25 Gru 2021 14:01

Maszyna: Manitu mt932

Firma: Prywatne


Reklama

simmet

Re: Nie odpala po wstawieniu pompy

Postprzez mumin700 » 27 Sty 2022 09:38

Jeżeli po wyjeciu uszczelki z zaworu gaszenia nie podaje w ogóle paliwa, a do pompy paliwo dochodzi, to oznacza, że pompka wstępna w pompie nie pracuje, sprawdź czy przy odkręconym elektrozaworze podczas kręcenia silnikiem wypływa paliwo. Dolny zawór o którym piszesz to prawdopodobnie zawór pecsa, służy do przyspieszenia wtrysku przy niskich temperaturach, nie jest problemem.
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych- Wadowice, tel. 787 828 090

mumin700
Fachoperator

Maszyna: brak

Firma: Naprawa maszyn Wadowice


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej