wibako

szukam lancuchow do gasienic hanomag, o&k, liebherr

szukam lancuchow do gasienic hanomag, o&k, liebherr

Postprzez technolog » 24 Lip 2008 01:48

Kupilem stara ladowarke gasienicowa hanomag k8 ale sie okazuje ze lancuchy do wymiany a przynajmniej jeden.
Lancuch dosc standardowy jak sadze: 17,5 cm miedzy sworzniami, szerokosc po wierzchu okolo 14 cm, otwory na sruby mocujace plytki sa rozmieszczone jak wierzcholki trapezu a nie prostokata, 36 ogniw. Nie jestem arabskim szejkiem wiec szukam raczej uzywanych ale nie oczekuje rowniez cudu za grosze, realizm...
Jest to hanomag ale lancuchy pasuja rowniez od liebherrow i o&k a moze i od jakichs innych maszyn. Pozdrawiam serdecznie.

technolog
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 02 Gru 2007 22:34
  • Miejscowość: Nowa Ruda

Reklama

simmet

Re: szukam lancuchow do gasienic hanomag, o&k, liebherr

Postprzez marcinpaka » 24 Lip 2008 10:09

technolog napisał(a):Kupilem stara ladowarke gasienicowa hanomag k8 ale sie okazuje ze lancuchy do wymiany a przynajmniej jeden.
Lancuch dosc standardowy jak sadze: 17,5 cm miedzy sworzniami, szerokosc po wierzchu okolo 14 cm, otwory na sruby mocujace plytki sa rozmieszczone jak wierzcholki trapezu a nie prostokata, 36 ogniw. Nie jestem arabskim szejkiem wiec szukam raczej uzywanych ale nie oczekuje rowniez cudu za grosze, realizm...
Jest to hanomag ale lancuchy pasuja rowniez od liebherrow i o&k a moze i od jakichs innych maszyn. Pozdrawiam serdecznie.


zwykle na ogniwie pod płytą jest wytłoczony numer. podaj mi go a coś znajdę, a jak niema to daj znać to ci wyślę jakie wymiary są potrzebne i coś się dobierze
marcin
502 423 500

marcinpaka
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 21 Lip 2008 13:45
  • Miejscowość: poznań

Postprzez TOM_T » 14 Sie 2008 14:38

Mam też kilka łańcuchów ale bez nr na ogniwie to Ci teraz nie powiem. Podaj nr na ogniwach. W ofercie nowe i używane

TOM_T
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 17 Mar 2008 22:52
  • Miejscowość: Jastrzębie Zdrój

Postprzez technolog » 25 Sie 2008 13:08

Witaj
Dzieki za odpowiedz
Odkrecilem dwie plytki i nie widze zadnych wybitych numerow na plaszczyznie, do ktorej przykreca sie plytke. Za to na bocznej powierzchni ogniwa znalazlem symbol D4E.
Jesli nie jest to to, czego szukamy, to potrzebuje informacji gdzie tego szukac.
Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: Czw Sie 28, 2008 11:31 am ]
TOM_T, TOM_T,
Szanowny TOM_T masz moze jakis nr tel?
Cos bysmy powalczyli z tymi gasienicami
Pozdrawiam serdecznie

technolog
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 02 Gru 2007 22:34
  • Miejscowość: Nowa Ruda

Postprzez IlonaGlimat » 26 Wrz 2008 13:06

hej jeżeli jeszcze nie znalazłeś tych łańcuchów to napisz do mnie może ja Ci pomogę
pozdrawiam
I.

IlonaGlimat
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Wrz 2008 10:32
  • Miejscowość: Gliwice

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej