wibako

Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Postprzez RETRANS » 29 Maj 2019 15:03

Witam serdecznie,
Oferuję Państwu wagi dynamiczne angielskiej firmy RDS LoadLog 500+ do wszystkich typów ładowarek

Bez tytułu.png


Elektroniczne systemy ważące Angielskiego producenta RDS charakteryzują się łatwością obsługi oraz bardzo wysoką dokładnością ważenia i możliwością szybkiego wydruku wyniku.

Elektroniczna waga LOADLOG-500+ jest wagą dynamiczną , która umożliwia ważenie w czasie podnoszenia ładunku do góry bez potrzeby zatrzymywania łyżki na wysokości zamontowanych czujników. Łyżka przechodząc przez pole magnetyczne czujnika generuje impuls i w danym momencie automatycznie zostaje wykonany pomiar masy unoszącego ładunku, który pojawia się na wyświetlaczu. Po zatwierdzeniu przez operatora wyniku ważenia wartość ta zostaje wprowadzona do pamięci urządzenia, a po wykonaniu kolejnego ważenia i zatwierdzenia go wynik zostaje automatycznie zsumowany, tak aby operator miał kontrole nad ilością załadowanego materiału.

Waga wyposażona jest również w pamięć ogólną, która umożliwia sumowanie ważenia wszystkich załadunków np. z okresu dnia, tygodnia lub określonej partii materiału.

Po zakończeniu ważenia istnieje możliwość wydruku danego ważenia przy wykorzystaniu drukarki termicznej (wydruk z datą i godziną). Wykorzystując elektroniczny system ważenia RDS LOADLOG 500+ uzyskujemy pełną kontrolę nad ilością ładowanego towaru dla poszczególnych odbiorców, możliwość monitorowania ilości wydanego towaru oszczędzamy czas potrzebny do załadunku i zważenia towaru, nie ponosimy strat z powodu przeładowania samochodów oraz wydania większej ilości towaru niż został zakupiony.

Wagi RDS są produktem bardzo wysokiej jakości co potwierdzają uzyskiwane nagrody oraz wyróżnienia na międzynarodowych targach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufało nam wiele osób, i Wy też będziecie zadowoleni z wagi RDS.

Kontakt tel: 506 170 564
Strona: https://retrans.com.pl

RETRANS
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 Maj 2019 14:43

Maszyna: ZL 4001

Firma: RETRANS


Reklama

simmet

Re: Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Postprzez Despero 1987 » 11 Sie 2020 22:34

A mam pytanie, czy jestes w stanie opisac mi pokolei jak obsluguje sie ta wage?? bo mam taka w ladowarce i nie wiem co i jak trzeba robic, a instrukcja ktora mam jest tak pomieszana ze nie idzie sie polapac.

Awatar użytkownika
Despero 1987
Pomocnik operatora

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 02 Sty 2020 19:24

Maszyna: XCMG ZL50G Europe CE , rok 2010,waga 18000kg

Firma: prywatna działalnosc


Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Postprzez dawidg2 » 11 Sie 2020 22:43

Despero 1987, kolegi RETRANS, nie było na forum od 30 maja 2019 więc dał tylko reklamę i dał dyla.

Masz kontakt to się kontaktuj.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Postprzez zeppelin zm 15 » 11 Sie 2020 22:43

Spruboj może do nich zadzwonić. Koleś był ostatnio gdy napisał ten post :D
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wagi RDS LL500+ do koparko-ładowarek, ładowarek

Postprzez Despero 1987 » 12 Sie 2020 20:59

heheh

Awatar użytkownika
Despero 1987
Pomocnik operatora

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 02 Sty 2020 19:24

Maszyna: XCMG ZL50G Europe CE , rok 2010,waga 18000kg

Firma: prywatna działalnosc


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej