wibako

Lifter Polska serwis z Wrocławia nie polecam!!!

Lifter Polska serwis z Wrocławia nie polecam!!!

Postprzez twigel » 10 Lip 2020 10:17

konkretnie ten https://lifterpolska.pl/pl/

Sewis lifter to jakaś parodia serwisantów, płatne całej kwoty z góry i termin w szczycie sezonu na pojutrze powinno dać mi wiele domyślenia! Ale uwierzyłem serwisantowi który po rozmowie przez telefon zapewniał mnie, że on już wie co jest w mojej ładowarce popsute, że nie jeździ! proszę przelać 2 x 2 godziny x dwóch pracowników x 185 zł netto + 2zł x ilość kilometrów a będzie miał pan ładowarkę naprawioną! Ładowarka jak nie jeździła tak nie jeździ! jestem lżejszy o 1300zł! Serwisant na miejscu stwierdził, że ładowarka dieci 40.7 to sprzęt rolniczy, a oni nie zajmują się sprzętem rolniczym, mimo, że na busie naklejki informowały o naprawie ładowarek teleskopowych!!! A, że to sprzęt rolniczy to oni nie mają schematu i muszą go dopiero załatwić! cały sprzęt jakim była robiona diagnoza to:
próbówka żarówkowa
multimetr
mała grzechotka z przedłużką i kluczem 8 mm!!
ale panowie przez telefonzapewniali, że będą ciśnienia mierzyli, krawaty wiązali,ciąże usuwali, przez telefon pełna profeska! Kupiłem uszkodzoną ładowarkę z czech, no i czesi już coś wcześniej naprawiali, panowie mieli problem z tym, że ktoś przed nimi już coś naprawiał ;)
Dużo więcej mogę opowiadać, gdyby nie było zapłacone z góry panowie wyjezdzają ode mnie bez z łamanej złotówki!
jakby ktoś chciał usłyszeć więcej to zapraszam do kontaktu ze mną
606@608@498 usuńcie @ macie numer telefonu

twigel
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 02 Lip 2020 15:49

Maszyna: Dieci HA 20.16

Firma: Auto Komis Krzysztof Ignaczewski


Reklama

simmet

Lifter Polska serwis z Wrocławia nie polecam!!!

Postprzez gruszon18 » 10 Lip 2020 17:05

Kolego, że tak ujmę delikatnie. Kto płaci za naprawę czego kolwiek zanim to zostanie naprawione? W świetle prawa nie zrobili Cię w wałka skoro przyjechali, byli przy maszynie. Zapłaciłeś za czas pracowników i za przyjazd.. I dokładnie to otrzymałeś, wizytę "mechanika"... Wiem że odwracam teraz kota ogonem, takie coś trzeba naświetlać żeby inny nie dali się naciągnąć.. Ale niestety moim zdaniem jesteś sobie sam winny, płacąc za usługę która nawet nie została jeszcze dokonana. Najgorzej że nie masz nawet jak udowodnić ze coś zrobili przy maszynie. Bo fakt, dowód że zapłaciłeś - przelewem. Masz fakturę od nich jakąś? Albo jakiś świstek z wizyty mechaników?

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Lifter Polska serwis z Wrocławia nie polecam!!!

Postprzez twigel » 19 Lip 2020 09:38

zdaje sobie sprawę, że to głównie moja wina. Partacze mają gadane przez telefon i chyba im za szybko uwierzyłem.
Fakturę od nich mam, nagrania z kamery i dwóch świadków, że byli.

cel mojego wpisu na forum jest taki żeby nikogo więcej nie naciągnęli na ich "naprawę", jak to oni przez telefon wiedzą co jest w mojej ładowarce popsute. Ich diagnoza 100% nietrafiona!

-- 19 Lip 2020 09:38 --

chętnie bym publicznie z nimi podyskutował, podeśle im linka może się odważą wytłumaczyć ;)

twigel
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 02 Lip 2020 15:49

Maszyna: Dieci HA 20.16

Firma: Auto Komis Krzysztof Ignaczewski


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej