wibako

Chęć kupna Białoruśki

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Chęć kupna Białoruśki

Postprzez tktn » 07 Sty 2014 21:34

Ok. Dziękuję, pewnie kiedyś się przyda. :)

tktn
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 04 Sty 2014 21:05
  • Miejscowość: Gliwice

Maszyna: Brak

Firma: Brak


Reklama

simmet

Re: Chęć kupna Białoruśki

Postprzez dawidk » 11 Sty 2014 23:45

100 km... Jeśli maszyna sprawna i jest odblokowana już piątka :-)

To możesz z palcem w nosie kupić i przyjechać. Powinno to zająć około 4 godzin ciągłej jazdy. Nic jej nie będzie :-)

dawidk
Fachoperator

  • Posty: 1200
  • Rejestracja: 14 Sie 2010 12:30
  • Miejscowość: Bukówiec Górny
  • Pochwały: 43

Maszyna: Kubota kx 36-2, JCB 2CX, Bobcat E14

Firma: "Zielony Zakątek"


Chęć kupna Białoruśki

Postprzez kasiarzsc » 26 Maj 2014 23:50

hej
mam coś takiego i obrotnica ramię jest luźne lata na boki
co zrobić??
jak powinno wyglądać pod spodem?
moze jakieś fotki acie??
u mnie lubi łańcuch czasem zlecieć

kasiarzsc
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 Maj 2014 22:21

Maszyna: białoruśka, jumz 1977

Firma: swoje konto


Chęć kupna Białoruśki

Postprzez kombi » 27 Maj 2014 18:18

witam
i pamiętaj jakbyś coś kupił i miałbyś jechać po drogach publicznych to miej ubezpieczenie oc
mam ostrówka i sam to przerabiałem z tym OC
obecnie na ostrówka modyfikuję papiery ,aby nie przechodzic przeglądów co dwa lata
[nadmienie ,że ostrówek jako ciągnik rolniczy na podzespołach c-360 musi być zarejestrowany ,ALE TO IDZIE OBEJŚĆ ]
JEŚLI KTOŚ MA W TYM TEMACIE MOJEGO POSTU PYTANIA TO ZAPRASZAM DO DYSKUSJI [JEŚLI ZAŁOŻYCIEL TEGO TEMATU pozwoli]

kombi
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 11 Lis 2013 21:02

Maszyna: ostrówek - do drobnych prac


Chęć kupna Białoruśki

Postprzez Dj_Francuz » 27 Maj 2014 20:28

kombi, nie jeśli założyciel tematu pozwoli .Nowy problem---> nowy temat utwórz temat w odpowiednim dziale.Ułatwi to innym użytkownikom wyszukiwanie interesującego ich problemu .Bo przecież po to jest wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony żeby nikt nie pisał tego samego po 100x :faja:
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Chęć kupna Białoruśki

Postprzez romanewas » 28 Lis 2019 15:37

Odświeżam wątek - czy ktoś widział gdzieś Białoruśki na usługach?:) Tak się zastanawiam, że przy cenach za usługi współczesnymi koparko-ładowarkami w trójmieście na poziomie 120-130pln/rbh do pewnych prostych prac nie było by sensowne świadczyć usług taniej dużo prostszym sprzętem?:) Czy ludzie by się nie skusili na np pewne prace za 70-80pln/rbh?:) Oczywiście wiadomym jest, że wydajność jest wielokrotnie mniejsza takiej koparki ale do pewnych prac to nie ma aż takiego znaczenia...? Co sądzicie koledzy?:)

romanewas
Fizol

  • Posty: 43
  • Rejestracja: 11 Lut 2019 16:59

Maszyna: CAT?

Firma: Własna DG


Chęć kupna Białoruśki

Postprzez dawidg2 » 28 Lis 2019 17:50

romanewas,
romanewas napisał(a):Oczywiście wiadomym jest, że wydajność jest wielokrotnie mniejsza takiej koparki ale do pewnych prac to nie ma aż takiego znaczenia...?

chcesz się męczyć w sprzęcie 8h dziennie za 70 zł/h czy zrobić przez 8 h robotę za 120 zł/h w sprzęcie dużo wygodniejszym mniej awaryjnym? Pomyśl trochę

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: Chęć kupna Białoruśki

Postprzez szpadlem-taniej » 28 Lis 2019 19:18

romanewas napisał(a): Czy ludzie by się nie skusili na np pewne prace za 70-80pln/rbh?:) Oczywiście wiadomym jest, że wydajność jest wielokrotnie mniejsza takiej koparki ale do pewnych prac to nie ma aż takiego znaczenia...? Co sądzicie koledzy?:)


Zainwestuj w szpadel ( max 150 zł ) będziesz mógł brać 15 zł za godzinę brutto - będziesz bezkonkurencyjny .

Szanowny myślicielu rynek idzie w stronę wydajności - jeżeli myślisz że ktoś zapłaci 70 zł za godz i będzie patrzył się jak jebiesz się z robotą przez 3 godziny ,którą maszyna na czasie zrobi w godzinę za którą zapłaci 130 zł to możesz się grubo pomylić .
Liczyć każdy potrafi .

szpadlem-taniej
Pomocnik operatora

Maszyna: CAT 444 F2 2019
+Engcon EC 209

Firma: ST-LO


Chęć kupna Białoruśki

Postprzez romanewas » 29 Lis 2019 11:18

Coś dramatyzujesz ale może fakt - Białoruśka to zły przykład:) Doszedłem do wniosku, że napęd 4x4 powinien jednak być... No i przedni rekin też:)

romanewas
Fizol

  • Posty: 43
  • Rejestracja: 11 Lut 2019 16:59

Maszyna: CAT?

Firma: Własna DG


Re: Chęć kupna Białoruśki

Postprzez glizda164 » 29 Lis 2019 21:13

Nie wierzę, że czytam o powrocie białoruski na salony :D pamietam jak mój tata świadczył taka usługi w 1997 to już wtedy dochodziły do lamusa...

glizda164
Pomocnik operatora

Maszyna: Hitachi ZX 210


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej