wibako

Porownanie kop-lad na rownych kolach

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Porownanie kop-lad na rownych kolach

Postprzez Janusz1978 » 17 Lip 2008 11:06

Witam.

Mam pytanko do wszystkich tych ktorzy maja kop-lad na rownych kolach aby sie wypowiedzieli o nich w plusach i minusach(np.praca, wyrobnosc w zawracaniu, czestotliwosc awarii, jakie sa to zwykle awarie, ceny oraz dostepnosc czesci) o nich. Bylo by mi to bardzo pomocne w zakupie nastepnej kop-lad. Mysle o takiej z rocznikow od 98' do 00'.

Pozdrawiam i zycze przyjemnej i dobrze platnej pracy :wink:

[ Dodano: Pią Lip 25, 2008 11:07 am ]
Witam powtórnie

Czy moglby sie ktos wypowiedziec o Case 695 SR i Komatsu WB97 S. chodzi mi o Wady i Zalety. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Postprzez Karlikk » 01 Wrz 2008 14:26

Najlepszą koparko-ładowarką na równych bez wątpienia jest JCB 4CX zwłaszcza jeśli chodzi o maszyny roczniku jaki poszukujesz. Jeśli chodzi o promień zawracania to osobiście to sprawdzałem i maszyna JCB 4CX ma dokładnie taki sam skręt jak JCB 3CX. Maszyna na równych kołach przeznaczona jest dla kogoś kto dużo pracuje przednią łyżką, gdyż maszyna taka łatwiej porusza się w grząskim terenie zwłaszcza z pełną łyżką lub z towarem na widłach. Na pewno lepiej spycha. Awaryjność taka jak wszędzie, jak się odpowiednio eksploatuje to zawsze wszystko będzie ok. Dostępność części dzisiaj do jakiejkolwiek maszyny nie jest już problemem. W razie pytań proszę pisać na mojego mail'a. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony www.superkoparki.pl W chwili obecnej posiadamy maszyny które mogą cie zainteresować.
Karlikk

Karlikk
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 Wrz 2008 13:37
  • Miejscowość: Poznań

Postprzez Jarewa » 01 Wrz 2008 17:13

Karlikk napisał(a): Jeśli chodzi o promień zawracania to osobiście to sprawdzałem i maszyna JCB 4CX ma dokładnie taki sam skręt jak JCB 3CX.


Powinien kolega dodać ze 3CX na rownych kołach.

A odnośnie tematu to też potwierdze że na równych jest lepsza do terenu grzaskiego i na duże budowy..

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2809
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez baja811 » 01 Wrz 2008 20:07

kolego ja pracuje na nowym case 695 maszynka super silna stabilna szybka wytrztmałosciowo jak karzda nowa z tego rocznika narazie smiga bez zarzutu a smigam naiej od pazdziernika i mam 1500mth
case695

baja811
Fizol

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 22 Lis 2007 22:49
  • Miejscowość: z ?

Postprzez Nazar » 01 Wrz 2008 22:48

kolego "baja811" - pomijając fakt, że każda -piszemy odrobinę inaczej niż zaproponowałeś, chciałem nieskromnie zauważyć, że maszynę którą używaż chwali się właśnie do 1500 mtg - no dobrze - powiedzmy, że do 2000 mtg - ale pokarz - o przepraszam - pokaż mi kogoś, kto będzie chwalił Case'a na równych kołach z większą ilością motogodzin niż podałeś.

Nazar
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 08 Wrz 2006 14:50
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Pochwały: 3

Postprzez inkoguto1977 » 02 Wrz 2008 16:07

Kolego Nazar, pomijając fakt, że używasz -piszemy odrobinę inaczej niż zaproponowałeś.
To w dalszej części posta mażesz i mieć rację. :wink:
jestem prawie z miasta

inkoguto1977
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 25 Sie 2007 22:30
  • Miejscowość: z okolic miasta

Postprzez Nazar » 02 Wrz 2008 19:58

Kolego Inkoguto - dziękuję z zwrócenie uwagi, ale to przez szybkość pisania - tak się zapędziłem, że zwracając uwagę na błędy sam takowy popełniłem :lol:

Obiecuję, że to przedostatni raz ;)

Nazar
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 08 Wrz 2006 14:50
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Pochwały: 3

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej