wibako

Vio10,tc-10, U-10, sunward ? Jaka mini 1,2t ?

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Vio10,tc-10, U-10, sunward ? Jaka mini 1,2t ?

Postprzez augusto2 » 12 Lis 2021 22:27

Witam
Przedewszystkim chciałem sie przywitać. Na mini pracowałem kilka razy lecz zawsze z wypożyczenia. Zajmuje sie instalacjami elektrycznymi i nadszedł czas na zakup małej mini. Mini będzie głównie służyła to kopania przyłączy elektrycznych. Po przemyśleniach i wielu rozmowach z budowlańcami interesuje mnie zakup czegoś z przedziału "mikro" tj. 1-1,2t. Myśle ze w zupełnosci starczy na moje potrzeby a na dodatek odchodzi zakup lawety gdyz moge ją przewiezc moim Ducato.

Zainteresował mnie Schaeff TC-10, bliźniaczy model vio-10 lub kubota u-10.5. (Kubota jest 10tys drozsza)
W tc-10 jest sterowanie hydrauliczne a w u-10 na dzojstikach. Czy waszym zdaniem dzojstik jest o wiele praktyczniejszy biorac pod uwage roznice w cenie ? Czy mial ktos do czynienia z tc-10/vio10 i moze polecic ten model ? A moze skupic sie na czyms zupelnie innym ? i ostatnie pytanie z marszu zainwestować w MS01 z pakietem łyżek ?
Pozdrawiam i licze na wyrozumialosc :)

augusto2
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Lis 2021 22:11

Maszyna: BRAK

Firma: Instalatorstwo Elektryczne


Reklama

simmet

Vio10,tc-10, U-10, sunward ? Jaka mini 1,2t ?

Postprzez DSalat » 20 Lis 2021 03:45

Zdecydowanie płynność pracy z dzojstikami jest lepsza. Trzeba się zastanowić nad różnicą w cenie ale warto. Z podanych przez Ciebie sprzętów zdecydowanie poszedł bym w kubotę.

DSalat
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Wrz 2020 11:21
  • Miejscowość: Piaseczno

Maszyna: Kubota K008

Firma: DSystem


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej