wibako

Zakup używanej koparki wielozadaniowej do 100 tys.zł

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Zakup używanej koparki wielozadaniowej do 100 tys.zł

Postprzez michalg721 » 26 Gru 2021 13:30

Witam. Jestem tu nowy i poszukuję dopiero maszyny dla siebie, szukam sporo aż trafiłem na to forum. Chciałbym kupić maszynę do użytku własnego na działce, do roboty mam przekopywanie rowu, równanie terenu, skarpowanie, budowa płotu betonowego ok. 400 mb więc przyda się wiertnica i szybkozłącze do niej, teren w niektórych miejscach mokry z racji rowu. Działka 2 ha. W niedalekiej przyszłości chciałbym na tej działce postawić dom, więc bedzie też kopanie fundamentów. Być może trafią się też jakieś fuchy i coś się dorobi na tej maszynie. Myślałem nad koparką od 7 do 10t. Co byście doradzili? gąsiennice czy koła? zależy mi na małym spalaniu i wszechstronności maszyny. Liczę na fachowe rady doświadczonych kolegów po fachu którzy mają duże doświadczenie, niestety mi trudno podjąć decyzję a nie chciałbym pożniej żałować wydanej kasy. Pozdrawiam

michalg721
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 Gru 2021 13:15

Maszyna: W trakcie poszukiwania

Firma: Własna dzialalność gospodarcza


Reklama

simmet

Zakup używanej koparki wielozadaniowej do 100 tys.zł

Postprzez Maciek 1809 » 26 Gru 2021 18:34

Kolego a brałeś pod uwagę koparko-ładowarkę? Myślę że nadała by się do prac wymienionych przez ciebie a duża mobilność maszyny ułatwiła by przemieszczanie między miejscami pracy(jeśli bierzesz pod uwagę jakieś fuszki). :) A przy umiejętnej pracy spalanie też będzie do przyjęcia. :)

Maciek 1809
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 28 Lis 2021 13:41

Maszyna: CAT M316C

Firma: TRANS-KOP Małek


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej