wibako

Wywrotka do 3.5t Master/Canter/L35

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Wywrotka do 3.5t Master/Canter/L35

Postprzez Kirdan » 16 Mar 2022 17:32

Witam panów :D

Szykuję się do zakupu małej wywrotki, DMC do 3.5t, chcę brać nowe auto.
Zastanawiam się nad trzema modelami:

Renault Master, RWD, bliźniak, 2.3L i 165KM

Mitsubishi Fuso Canter, RWD, 3.0L i 150KM

Isuzu L35, RWD, 3.0L i 150KM

Auto ma służyć do dostaw mniejszej ilości kruszyw w szczególności do ciasnych miejsc oraz
do transportu minikoparki Takeuchi TB216 (albo na plecach, albo na lawecie za sobą).
Mamy takiego Mastera, tyle że furgon 140KM od około roku i sprawdza się OK. Nie wiem tylko jak się
on ma w porównaniu do Japończyków. One wydają się mocniejsze, większy silnik mimo mniejszej ilości koni ma
pewnie lepszy moment. Wyglądają też masywniej, niestety są jakieś 15.000 netto droższe.

Jeśli ktoś ma opinię albo doświadczenie z tymi autami to bardzo proszę o podzielenie się wiedzą i poradę w co lepiej zainwestować :D

-- 16 Mar 2022 16:32 --

Podbijam, może komuś się przyda.

Wybór padł na Mastera, w związku z tym, że oferty na Isuzu uzyskane od dealerów różniły się w porównaniu do tego
co prezentowali on-line o 20% (oczywiście w górę) a dealerom Canterów nie chciało się nawet odpisać. Takie czasy :D

Kirdan
Młodszy operator

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 05 Kwi 2017 14:18
  • Miejscowość: Gdynia
  • Pochwały: 4

Maszyna: Renault K460
Terex TLB890
Zeppelin ZM15
Zetor C3011

Firma: STARTER


Reklama

simmet

Re: Wywrotka do 3.5t Master/Canter/L35

Postprzez DUCATEX » 24 Mar 2022 21:41

Kolego wożenie takiej kopareczki na plecach takiej wywrotki to zapomni taka wywrotka ma max tone ladowności a nawet mniej jedynie laweta pozostaje .Teraz krokodylki i "niebiescy"ściagają takie busiki na wage i ważą wiem bo u mnie w miescie jest nagminne więc jak chcesz życ bez stresowo to odpowiednia laweta i prawko

DUCATEX
Pomocnik operatora

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 24 Mar 2017 21:49

Maszyna: FENDT 930

Firma: DUCATEX


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej