wibako

jaka koparka gąsienicowa?

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

jaka koparka gąsienicowa?

Postprzez arturek303 » 07 Lut 2023 13:11

Witam wszystkich, jestem na etapie zbierania ofert na zakup koparki gąsienicowej przeznaczonej do robót melioracyjnych (rowy, przepusty), otrzymałem kilka ofert i myślę o trzech i potrzebuje pomocy w wyborze. pierwsza maszyna to Volvo ECR88D na gumowych gąsienicach tylko wydaje mi sie mała moc bo tylko 56KM, druga YANMAR SV-100-2 na gąsienicach gumowych asymetrycznych lub stalowych do wyboru o mocy 70 KM, trzecia Cat 308R na gąsienicach stalowych z gumowymi nakładkami i mocy 71 KM, co z tych modeli polecacie ? Chyba że jakieś inne sugestie ? dodam że do tej pory posiadam mniejszą koparkę New Holland E57c i jest ok tylko miałem problemy z serwisem i nie koniecznie szedł bym w tą firmę. Z góry dziękuje za pomoc. oczywiście maszyna nowa. Pozdrawiam

arturek303
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 07 Lut 2023 12:57

Maszyna: New Holland E57C

Firma: Spółka


Reklama

simmet

Re: jaka koparka gąsienicowa?

Postprzez rudesmen » 09 Lut 2023 07:31

Określ skąd jesteś. W kwestii serwisu ma to kluczowe znaczenie.

Jak możesz podaj też więcej szczegółów ofert. Wyposażenie i ceny maszyn.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2183
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: jaka koparka gąsienicowa?

Postprzez arturek303 » 09 Lut 2023 15:54

Lubuskie. Co do wyposażenia i cen wszystko bardzo podobnie. oferty spełniają warunki specyfikacji zamówienia. bardziej chodzi mi o opinie dla danych marek. Pozdrawiam.

arturek303
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 07 Lut 2023 12:57

Maszyna: New Holland E57C

Firma: Spółka


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej