wibako

Cat 428 lub co innego ??

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Cat 428 lub co innego ??

Postprzez krol1980 » 27 Sty 2009 20:39

Witam.
Jestem tu nowy i chcialbym zasiegnać opinii specjalistów.
Chce kupic na poczatek koparko ladowarke w granicach 40 tys zl.
Nie mam w tym temacie zbyt wielkiego doswiadczenia, ale znam sie na mechanice hydraulice, elektryce itd. Przeczytalem duzo tematów na tym forum jednak nigdzie nie moglem znalezc opinii na temat CATa 428. Maszyna jest troche stara 89 rok napęd tylko na jedną oś. Pytalem kilku operatorów to odradzaja mi kupno maszyny z napędem na jedną oś ale niestety za pieniądze ktorymi dysponuje wydaje mi sie ze nie znajdę nic lepszego. Maszyna jest w dość dbrym stanie silnik pali bez problemu, wycieków nie ma, troche luzow ale chyba nie ma tragedii. Wedlug licznika 16tys godzin nie wiadomo ile odkrecone. Co sądzicie o niej i ogolnie o koparkoladowarkach z napędami na jedną oś lub co proponowalibyscie w zamian za takie pieniadze (case,jcb)? Wiem ze to juz raczej przezytek ale od czegos trzeba zacząć.
Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item537970558_kop ... t_428.html

krol1980
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 27 Sty 2009 20:24
  • Miejscowość: Mysłowice

Reklama

simmet

Postprzez Błaszczak. » 27 Sty 2009 20:52

kolego za te pieniądze to wolałbym kupic jcb 4x4 otwerana łyżka teleskop. a co do koparki tylko z tylnym napendem to odradzam lepszy juz jest borexa.

Awatar użytkownika
Błaszczak.
Pomocnik operatora

  • Posty: 91
  • Rejestracja: 13 Maj 2008 12:28
  • Miejscowość: wyszków

Postprzez hypred » 28 Sty 2009 18:54

Co do napędu to faktycznie nieciekawie... Kopać pokopiesz ale przodem za dużo nie zwojujesz... Niestety taka prawda lepiej szukaj czegoś z napędem na dwie osie...

hypred
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 21 Gru 2008 22:53
  • Miejscowość: wlkp

Maszyna: JCB 3cx ECO


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej