wibako

Case 580G 4x4 - zakup

Case 580G 4x4 - zakup

Postprzez popiolek4 » 07 Sie 2022 09:40

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post na forum i jak to normalnie bywa potrzebuje rady. Będę budował sobie warsztat do tego wjazd, ogrodzenie i postanowiłem kupić swoją koparko ładowarkę. Nie chcę inwestować dużo, najtańszy sprzęt, po zakończeniu odnowię i odsprzedam. Obsługiwałem już takie sprzęty parę lat temu także daje radę. Mam na oku jeden sprzęt ale jak wiadomo nie jest idealny. Nie mogę wkleić linku ale wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na allegro Case 580G 4x4 i znajdziecie. Cena 42 tyś. Oczywiście na co dzień zajmuje się mechanika i elektroniką także wszystkie naprawy ogarnuje sam. Ale stwierdziłam że nie zaszkodzi podpytać na forum fachowców, w końcu człowiek nie wie wszystkiego.
Pytanko
nr1. Tylne ramię mimowolnie opada. I teraz czy oba siłowniki puszczają czy rozdzielacz. Na drogę można zablokować bolcem i jest cacy
nr2.po dodaniu gazu od czasu do czasu zapala się kontrolka filtra hydraulicznego. Czy wystarczy tylko wymienić filtr i olej? Może ma inne problemy
nr3. najważniejsze chyba. Podczas jazdy na 4 biegu pod mała górkę jakby traci na mocy\predkosci, choć obroty silnika trzyma dobrze. Przy ruszaniu pod tą górkę ma jakby problem z 4 biegu, czy to normalne? Postanowiłem się zaprzeć przodem o drzewo i sprawdzić go na 1 biegu. Myślałem że będzie mielił kołami, ale nie,choć jakby mało brakowało. Czy tak ma być? Czy da się sobie radę przednia łyżką w terenie?

Ogólnie sprzęt suchy, napędy działają, podniosłem się na łyżkach bez żadnego problemu. Pręt od prawego siłownika przedniego koła porysowany i opona tył lewa z boku bardzo popękana, może strzelić. Właściciel spoko gość, porobił troszkę przy niej. Odnowił kabinę, wszystkie szyby Ori, tył opuszczane i podnoszone, światła działają, motor ok, łyżka przód krokodyl tył teleskop. Nie zauważyłam większych luzów. Jeśli ktoś by powiedział jaki to rok produkcji w przybliżeniu to też byłbym bardzo wdzięczny. Na maszynie nie ma żadnej tabliczki a właściciel tez nie wie, choć naklejek pełno bo farba ori.

Za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję. pozdrawiam

popiolek4
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 04 Sie 2022 06:53

Maszyna: Case

Firma: Budowa


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej