wibako

Case CX28 2003 r. nie działają dżojstiki

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Case CX28 2003 r. nie działają dżojstiki

Postprzez Grzemal » 20 Lut 2023 16:04

Zwracam się z prośbą o pomoc. Po wymianie węża ze zbiornika oleju i przy okazji wymianie całego oleju przestały działać dżojstik. Działa pług i gąsienice. Sprawdzałem czujnik w podlokietniku - jest dobry, uruchamia cewkę. Poluzowałem przewody od dzojstików i po odpaleniu i zamknięciu podlokietnika delikatnie się sączy olej. Próbowałem trzymać jakaś czynność na podwyższonych obrotach i nic. Bezpieczniki i przekaxniki sprawdzałem. Kończy mi się pomysły. Może ktoś podrzuci jakiś sposób na znalezienie usterki.

Grzemal
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 01 Lip 2021 19:06

Maszyna: Case cx28

Firma: Elektrotechnika


Reklama

simmet

Re: Case CX28 2003 r. nie działają dżojstiki

Postprzez 8x8 » 20 Lut 2023 16:51

Grzemal napisał(a):Sprawdzałem czujnik w podlokietniku - jest dobry, uruchamia cewkę.

musisz przepuścić olej przez ten zawór na którym jest ta cewka, przy nim poluzuj przewody

Autor postu otrzymał pochwałę

8x8
Fachoperator

Maszyna: KAISER

Firma: ARCH-IN


Re: Case CX28 2003 r. nie działają dżojstiki

Postprzez Grzemal » 03 Wrz 2023 07:10

Dziekuję za podpowiedź kolego 8x8. Po nitce do kłębka doszedłem. Było małe ciśnienie na tej listwie z elektrozaworem i odkrecilem przewod na pompie. Troszkę oleju poleciało, zakręciłem przewód i wszystko zaczęło działać. Przewody hydrauliczne od tego zaworku są w takim miejscu, że je nawet ciężko obejrzeć a co dopiero poluzować. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Temat uważam za zamknięty. :D

Grzemal
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 01 Lip 2021 19:06

Maszyna: Case cx28

Firma: Elektrotechnika


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej