wibako

Case 580 SK '95 Hamulce

Case 580 SK '95 Hamulce

Postprzez KacperGK » 09 Kwi 2023 21:13

Marka i model maszyny: Case 580 SK
Rok produkcji: 1995
Numer seryjny: 12345678

Witam od niedawna posiadam Case 580 sk z 1995 roku (skrzynia i sprzęgło hydrokinetyczne jeden olej). Zaczeło mi ubywać oleju który leje sie do zbiorniczka który zasila hamulce.
Przewody i rurki nie ciekną, pod spodem też nie widać żeby gdzieś był wyciek. Ktoś mi radził żeby lać do hamulców olej total lhm (taki zielony) i tak robie. Poprzedni właściciel miał wlane najprawdopodobniej płyn hamulcowy Dot, wyczytałem że to może zaszkodzić. Boje się że mam wyciek z cylinderka pytanie gdzie leci ten olej? czy to jedna komora razem ze skrzynią? tam gdzie leje się czerwony olej? jest wg taka możliwość że te dwa oleje mogłyby się wymieszać i zaszkodzić? I czy do hamulców mógłbym lać ten sam czerwony olej co do skrzyni? A jeśli będzie trzeba rozkręcać most to jak się za to zabrać? Kolejna sprawa że czasami słychać zgrzyt przy hamowaniu, czyżby tarczki się kończyły, a może obrdzewiałe po prostu? Dużo pytań, ale nie chciałbym nic zepsuć, licze na wyrozumiałość. Pozdrawiam :-)

KacperGK
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 Kwi 2022 16:25

Maszyna: Case 580 SK

Firma: brak


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej