wibako

CASE 695SV '21 słabe wspomaganie

CASE 695SV '21 słabe wspomaganie

Postprzez ELKER » 18 Maj 2023 06:08

Marka i model maszyny: Case 695 SV
Rok produkcji: 2021

Witam, na początek się przywitam i się przyznam że jestem świeżym operatorem i nie mam porównania z innymi sprzętami. Może ktoś pomoże w tym temacie, a mianowicie
W mojej maszynie według mnie słabo działa wspomaganie, na gwarancji wymieniono zawór priorytetowy (wg mnie poprawa o 10 % ale to pewnie zasługa regulacji wykonanej przy okazji) i twierdzą że sprzęt z czterema kołami skrętnymi tak działa, a ja nie jestem w stanie kręcić w miejscu chyba że jednocześnie podnoszę łyżkę. Na forum trafiłem na bliźniaczy problem w Cat i tam pomogła wymiana oringa w jakimś układzie logicznym (naprawa zajęła 25minut). Czy ktoś może coś poradzić, gwarancja się już skończyła a ja żeby skręcać muszę się toczyć lub podnosić łyżkę.

ELKER
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 16 Maj 2023 19:15

Maszyna: CASE 695SV

Firma: ELKER


Reklama

simmet

Re: CASE 695SV '21 słabe wspomaganie

Postprzez rudesmen » 18 Maj 2023 06:12

Jakby nie jestem zaprawiony w walce o roszczenia gwarancyjne czy reklamacyjne. Ale wg mnie jawnie dałeś się przeciągnąć na okres po gwarancyjny i umycie rąk z powodu braku wiedzy w czym problem. Może jest coś takiego, że okres rękojmi na zgłoszoną wadę wydłuża się dzięki temu że zgłosiłeś się z tą usterką? Ja poświęcił bym energie na kontakt z rzecznikiem praw konsumenta lub prawnikiem, a jeśli to nie pomoże to dopiero na własną rękę szukał rozwiązania.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: CASE 695SV '21 słabe wspomaganie

Postprzez ELKER » 18 Maj 2023 06:43

Dziękuję, ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

ELKER
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 16 Maj 2023 19:15

Maszyna: CASE 695SV

Firma: ELKER


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej