wibako

case 580 g schemat zmiennika

case 580 g schemat zmiennika

Postprzez majkel82222 » 06 Cze 2009 06:32

mam problem z jazdom do przodu potszebuje wiedzieć ile tarczek powinno być i jak pokolei powinno to wszystko być złorzone najlepiej jak ktoś ma schemat
majkel

majkel82222
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 27 Mar 2009 23:12
  • Miejscowość: trzebnica

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 06 Cze 2009 13:48

Jak nigdy nie rozbierałeś skrzynki zmiany kierunku jazdy i niebardzo znasz się na zasadzie działania skrzyń automatycznych to lepiej sam się za to nie bierz.Co do części to najpierw trzeba rozebrać a potem kupować części.Tarczki szt.7 to tylko skutek usterki a jeszcze pozostaje przyczyna,może pompa ,może uszczelnienia które i tak należy wymienić na wałkach i tłokach,czasem smok ,sprężyna ,satelity,łożysta itp.Nie jest tak prosto jaky się wydawało,jedno niedopatrzenie i pare tysi w plecy.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez majkel82222 » 08 Cze 2009 22:31

uszczelnienia na tłokach wymienione tarczki nowe pierscionki som tesz nowe ale mam problem bo ten kto prubował zrobić ten zmiennik mam najwiekszy problem za tarczkami i przekładkami jazdy do przodu iest zabespieczenie i taka blacha ktura dociska tarczki działa ona jak spręrzyna ktura ma za zadanie dociskac tarczki iak włonczy sie jazde do przodu a po włonczeniu na neutral odepchać cylinder zeby sie nie wytarły tarczki i nten poprzedni właściciel koparki załozył tom bleche za zabespieczeniem a według mnie jest ona sa dóza i niemieści sie w srednicy wewnentsznej tego zabespieczenia i dociska to właśnie zabespieczenie a nie tartczki co dlamnie iest bez sensu ale znowu jak chciałem jom dac miendzy ostatniom przkładkom a zabaspieczeniem to niemoge załorzyc tego zabespieczeniabo jest za ciasno dopiero po wyciongnienciu 1 tarczki i1 przekładki sie mieści i z tym mam problem niewiem czy ta blacha jest bod tego modelu zmoennika i jak ona ma byc zamontowana dlatego potszebuje jakiś schemat dzwoniłem do warszawy pod numer ktury mi podałes wcześniej ale niemogłem sie z nimi dogadac
majkel

majkel82222
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 27 Mar 2009 23:12
  • Miejscowość: trzebnica

Postprzez hy mac » 18 Cze 2009 09:05

Kurwa przecież tego się nie da normalnie przeczytać!!!!

Chłopie popraw te byki i dodaj chociaż kropki na końcu zdania, a wtedy pewnie ktoś Ci pomoże.
Ciężko zrozumieć ten bełkot... :wall:

Awatar użytkownika
hy mac
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 21 Lut 2007 00:04
  • Miejscowość: dolnyśląsk
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 3CX


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej