wibako

CASE 580 SLE 97r

CASE 580 SLE 97r

Postprzez many1982r » 13 Cze 2009 15:14

Witam mam takie pytanie bo mam problem z koparka bo niema siły podnosic dogóry a pompa i rozdzielacze (na elektro zaworach sa rozdzielacze )niby sa oki bo były sprawdzane i jeden z fachowców zaproponował zeby miedzy przednim a tylnym rozdzielaczem zamontowac dodatkowy rozdzielacz mechaniczy jak bedzie sie pracowac na przodzie to tylna strone sie odłończy zeby nie przelewało oleju a jak na tyle to odwrotnie , po zastosowaniu tego rozwiazania praca na tylnej łyzce widocznie sie poprawiła dostała duzej siły a na przodzie tez ładnie chodzi ale krutko i po chwili dusi silnik i gasnie koparka , robi sie jakby zaduze cisnienie i jakby zawór przelewowy był niesprawny .
Moje pytanie czy ktos z was juz stosował tego typu rozwiazanie i jak to sie sprawdzało w praktyce po dłuższej pracy czy niebyło jakis uszkodzeń zwiazanych z cisnieniem .
Z góry dziekuje za jakies informacje

Awatar użytkownika
many1982r
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 20 Mar 2009 20:27
  • Miejscowość: kujawsko-pomorskie

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 13 Cze 2009 16:05

Jak już tak poprzerabiałeś to zainwestuj jeszcze pare groszy i wstaw w ten układ liniowy regulator ciśnienia + dwa zawory zwrotne lub mechaniczny przełącznik chydrauliczny stosowany w układach sterujących LS-em w pompach o zmiennym wydatku .Zrobiłbym tak; 2 trójniki zamontowane po obu stronach dołożonego rozdzielacza odczep do liniowego regulatora przepływu przez zawory zwrotne lub przełącznik LS,od zaworu wężem do zbiornika,zawór wyregulować na 210bar i masz układ zabezpieczony i problem z głowy.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez many1982r » 14 Cze 2009 12:44

podziękował koledze za rade przedstawie to temu mechanikowi , dam znać jak bedzie juz powszystkim pozdrawiam

Awatar użytkownika
many1982r
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 20 Mar 2009 20:27
  • Miejscowość: kujawsko-pomorskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej