wibako

Pompa hydraulicza CASE 695 SR

Pompa hydraulicza CASE 695 SR

Postprzez supemario » 08 Sie 2009 21:10

Mam problem z przeciekiem oleju na pompie a dokładnie z przystawką w której znajdują się dwa (oringi)początkowo myślałem ,że wyciek oleju spowodowany jest uszkodzeniem tych oringów ale po wymianie problem nie ustąpił.Zauważyłem jednak że wyciek następuje w momencie przeciążania hydrauliki(domkniecie łyżki i dłuższe przytrzymanie)a przy pracy bez przeciążania ole na łączeniu pompy z przystawką nie pokazuje się.Może ktoś by mi poradził jaka jest przyczyna tego wycieku (czy może to wina jakiegoś zaworu )bo nie mam zielonego pojęcia co jest grane.Za pomoc z góry dziękuję.
Ostatnio edytowany przez supemario, 10 Sie 2009 19:50, edytowano w sumie 1 raz
supermario

supemario
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 25 Sty 2009 15:23
  • Miejscowość: wolborz

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 09 Sie 2009 22:53

Zdarzało się że italiańce żle pasują swoje pompy i powierzchnie niezbyt do siebie pasują i trzeba było szlifować, ewentualnie może być pęknięcie lub jeśli oringi były postrzępione to są zbyt ostre ranty w gnieździe oringu. Ciśnienie powinno być 210 bar ale nawet wyższe nie powinno powodować wycieku z pompy, prędzej udusi silnik lub strzeli wąż.
Ostatnio edytowany przez jacek j, 10 Sie 2009 19:50, edytowano w sumie 1 raz
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez supemario » 10 Sie 2009 20:04

Panie Jacku a czy może to być wina zaworu ,który znajduje się w tej przystawce,znajdują się tam też po bokach tej przystawki dwa małe otworki może to przez nie ten olej się wydostaje ciężko określić miejsce wycieku,olej pojawia się na dolnych rogach w miejscu łaczącym przystawkę z pompą,może Pan wie czy dostanę gdzieś oryginalne oringi ale oddzielnie bo komplet uszczelnien do pompy kosztuje 400 zl w serwisie .
supermario

supemario
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 25 Sty 2009 15:23
  • Miejscowość: wolborz

Postprzez jacek j » 11 Sie 2009 22:41

Przystawka ta odpowiada za przydział oleju do układu kierowniczego.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej