wibako

CASE 595 SLE Blokuje rozdzielacz gdy odpalam

CASE 595 SLE Blokuje rozdzielacz gdy odpalam

Postprzez arshenic » 28 Sie 2009 20:14

W mojej koparce silnik miał jakiś opór kręcił coraz ciężęj tak jakby go coś blokowało. Tak było w tamtym miesiącu. W tej chwili rozrusznik w ogóle nie chce obrócić silnikiem. Więc pomyślałem, że blokuje hydraulika. Z tyłu po prawej stronie pod koparką jest umieszczony komputer a koło niego coś w kształcie gruszki koloru brązowego. Wygląda to tak jak jakiś zbiorniczek lub stabilizator ciśnienia.Gdy popuściłem do niego wąż wystrzeliło duże ciśnienie tak jakby dalej nie miał przejścia i gdy zacząłem kręcić rozrusznikiem przy odkręconym wężu silnik się obracał dobrze, ale strasznie ucieka olej. Wąż od tej gruszki idzie do rozdzielacza z przodu. Jest to cienki wąż. Jak odkręci się pokrywę podłogi to widać go dobrze, jest dojście z boku rozdzielacza. Mam wrażenie, że jest to coś z rozdzielaczem tak jakby blokował. Proszę o podpowiedzi.
Ostatnio edytowany przez arshenic, 09 Maj 2010 15:48, edytowano w sumie 1 raz

arshenic
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 13 Lip 2009 11:19
  • Miejscowość: wielkopolska

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 29 Sie 2009 20:34

Któryś wodzik w rozdzielaczach nie stoi w neutralnym położeniu np.wysów teleskopu,instalacja pod młot
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez Marek71 » 31 Sie 2009 10:54

ta owa gruszka to akumulator hydrauliczny, zgadzam się z diagnozą, że blokuje któraś z sekcji rozdzielacza
Marek

Marek71
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Sie 2009 12:10
  • Miejscowość: Józefów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej