wibako

Case 580 SM sterowanie electronic control box 2002

Case 580 SM sterowanie electronic control box 2002

Postprzez machtronik » 01 Lut 2010 23:48

witam wszystkich mam problem nie działają joysticki nie ma żadnej reakcji
pali się kontrolka H18, krańcówki pod siedzeniem sprawdzałem ok, bezpieczniki F20 F27 całe
ma koś z was schemat instalacji lub wie co po kolei sprawdzić

[ Dodano: Czw Lut 04, 2010 8:13 pm ]
witam miałem nadzieje że ktoś odpowie
sprawdziłem połączenia zauważyłem że przełączenie kluczyka w lęwą strone powoduje po 10s zapalanie się diód napewno jest to komunikat o błędach bo są dwa ma ktoś spis tych błędów
co prawda jak usunełem awarie błędy dalej się palą ( 2 razy h18 i h17 a potem 3 razy h17 ) i drugi błąd (2razy h17 i h18 i cztery razy h17) :?:

machtronik
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 01 Lut 2010 22:49
  • Miejscowość: Pomorze

Maszyna: wszystko związane z mechatronika


Reklama

simmet

Postprzez Mario_246 » 04 Lut 2010 21:53

witam

mieliśmy podobny problem w 590SLE z tym że u nas raz działały joysticki a raz nie...Okazało się że ta kólka na której chodzi prawy joy się lekko wytarła i przez to potencjometry w joyu nie odczytywały nieraz polecenia. A miałeś wcześniej jakieś problemy z joystickami czy tak nagle staneły? Wiem że jek kiedyś przerwał się kabel od potencjometra od poziomowania przedniej łyżki to też wszystko zgineło...więc może gdzieś coś nie łączy. Co do schematu to nam przysłali z"3W Maszyny Budowlane" Warszawa, ul. Jana Olbrachta 94 a, tel. 22 6666576 więc prubój do nich,mi przysłali faxem i teraz wyblakł jest mało czytelny...

Pozdrawiam.

Mario_246
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 23 Mar 2008 13:00
  • Miejscowość: woj.mazowieckie

Case 580 SM sterowanie electronic control box 2002

Postprzez machtronik » 05 Lut 2010 22:10

witam przyczyna był jak u ciebie potencjometr w joyu ale nie było żadnego błędu


naprawiam maszyny CNC od 10lat ale znajomi z okolic czasami dzwonią bym im pomógł z ich sprzętem szkoda że do tych maszyn jest tak mało informacji dostępnej w sieci( schematy hydraulika błędy) mam nadzieje że to się zmieni mam kilka schematów do volvo, atlasa ,cat,cese ,kramera . robię zdjęcia jak dostanę schemat mogę je umieścić ale gdzie zauważyłem że nikt tak za darmo nie chce ich umieszczać mam propozycję by umieścić schematy na " serwis kopaczka" z dostępem osób które umieszczają schematy na zasadzie wrzuciłem nowy cenny schemat więc dostanę ściągnę inny schemat osoby które mają schematy na pewno zdecydują się umieszczać wszystkiego co mają

machtronik
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 01 Lut 2010 22:49
  • Miejscowość: Pomorze

Maszyna: wszystko związane z mechatronika


Re: Case 580 SM sterowanie electronic control box 2002

Postprzez IOWSERVICE » 09 Lut 2010 22:18

machtronik napisał(a):witam przyczyna był jak u ciebie potencjometr w joyu ale nie było żadnego błędu


naprawiam maszyny CNC od 10lat ale znajomi z okolic czasami dzwonią bym im pomógł z ich sprzętem szkoda że do tych maszyn jest tak mało informacji dostępnej w sieci( schematy hydraulika błędy) mam nadzieje że to się zmieni mam kilka schematów do volvo, atlasa ,cat,cese ,kramera . robię zdjęcia jak dostanę schemat mogę je umieścić ale gdzie zauważyłem że nikt tak za darmo nie chce ich umieszczać mam propozycję by umieścić schematy na " serwis kopaczka" z dostępem osób które umieszczają schematy na zasadzie wrzuciłem nowy cenny schemat więc dostanę ściągnę inny schemat osoby które mają schematy na pewno zdecydują się umieszczać wszystkiego co mają

W maszynach CASE, gdzie zabudowano przekładnię typu Powershift - CLARK, za sterowanie biegami odpowiada sterownik EGS ( wybierak po lewej stronie kierownicy) oferujemy bezpłatna pomoc techniczną w obsłudze i diagnostyce błędów sterownika EGS.
Oryginalne części zamienne dostępne 24H - DANA SPICER, CLARK-HURTH, CARRARO, KESSLER oraz remonty i mobilny serwis

Awatar użytkownika
IOWSERVICE
Pomocnik operatora

  • Posty: 66
  • Rejestracja: 05 Gru 2006 09:40
  • Miejscowość: Kochlice, ul. Lubinska 1C 59-222 Milkowice, POLSKA
  • Pochwały: 2

Maszyna: Od A do Z


Re: Case 580 SM sterowanie electronic control box 2002

Postprzez Antero » 25 Wrz 2021 10:06

Witam. Mam ten sam problem. Proszę o jakieś porady bo już różnych rzeczy próbuję i nic. andrzejkasperek1807@gmail.com

Antero
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lip 2021 12:04

Maszyna: Case 580 SLE

Firma: Antero


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej