wibako

Atlas AR75 wymiana rozrządu

Moderator: mechanior

Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 21 Lis 2022 15:06

Pytanie co widziałeś. Bo jak pisałem. To co chciałeś, a nie to powinieneś.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Reklama

simmet

Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez piterobandito » 21 Lis 2022 23:29

Pytanie co widziałeś. Bo jak pisałem. To co chciałeś, a nie to powinieneś.


Bez urazy ale czasami ciężko się Ciebie czyta, moderatorzy non stop wytykają innym że pisownia, regulamin, składnia zdań, a tu?...

O rozrząd już widzę, nową mania w dobrej cenie. A jak to ona jest? Bo mam w normalnej.


to wg Ciebie ta normalna cena to jaka

piterobandito
Operator

Maszyna: Case CX18C
Atlas AR75

Firma: EXCAVATOR


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 22 Lis 2022 12:05

No to inaczej, na ile ustawił pasek,jaki dał naciag i jaką dał korektę na uciąg paska. Nie mam numeru silnika ale około 950zł brutto.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Vagers10 » 22 Lis 2022 19:24

W następnym tygodniu robię ten rozrząd to przydadzą mi się informacje

Vagers10
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 05 Cze 2022 06:52

Maszyna: Atlas

Firma: Wlasna


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 22 Lis 2022 21:01

Więc wracamy do początku. Nie wiesz co widziałeś , ale widziałeś.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez piterobandito » 22 Lis 2022 23:37

A myślisz że pamiętam na ile co ustawiał jak to było ze trzy lata temu? Ja się Ciebie zapytałem jak ustawić żeby było prawidłowo, nie odpowiedziałeś mi twierdząc że "każdy robi jak chce", nie chcesz pomóc to nie.

piterobandito
Operator

Maszyna: Case CX18C
Atlas AR75

Firma: EXCAVATOR


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 23 Lis 2022 12:55

Nie da się pamiętać to co nie było zrobione. Poza tym jak mam ci opisać coś na czy się nie znasz i nie będziesz robił, i to jest najważniejsze. Będzie to robił ktoś inny więc po co? . Co więcej jak pisałeś, Zrobi to ktoś kto się zna, tak jak sam pisałeś,więc już w ogóle bessens. Więc jak będzie to robił ktoś kto się zna to ci opisze tą procedurę i pokaże w praktyce.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez piterobandito » 23 Lis 2022 22:39

...Poza tym jak mam ci opisać coś na czy się nie znasz...


ale ja nie wspominałem że się nie znam

... Będzie to robił ktoś inny więc po co?


choćby po to że ktoś (w tym przypadku Ja) się o to zapytał, a Ty udzielając się najwięcej w tym temacie zachowujesz się jak pies ogrodnika, wiedząc że i tak Ty tej wymiany robił nie będziesz nie podzielisz się informacjami/wskazówkami podpierając się cały czas tym że ten co będzie mi wymieniał to się zna i opisze tą procedurę i pokaże w praktyce, już wcześniej Ci pisałem że " na naukę nigdy nie jest za późno a nowa wiedza każdemu się przyda", również dla innych kolegów z "kopaczki" którzy będą szukać podobnych informacji.

piterobandito
Operator

Maszyna: Case CX18C
Atlas AR75

Firma: EXCAVATOR


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 24 Lis 2022 08:42

Nie,to ty masz roszczeniowy charakter. Jestem na forum zapytałem się, to mi się należy. Otóż nie.
Zła wymiana przyniesie więcej złego niż dobrego. Już się tego nauczyłem. Udzielając informacji na forum. Potem okazywało się że ludzie to wykorzystywali ale wybiórczo jak im pasowało. Efekt taki że już później jeździłem sam osobiście poprawiać rzeczy, ludzie nawet nie wiedzieli że na forum komuś kto im robił udzielałem informacji. Od przyjeżdżał fachowiec robił wie pani ja się znam już to robiłem to zobacz pan tutaj na forum facet który się zna na tym i robi udzielił informacji więc to robię według niego. Jak się okazywało nie robił według tego co pisałem,dowolna interpretacja, tylko się popierał informacjami przed klientem.

A teraz wracając do tematu bo widzę że w dalszym ciągu nic nie rozumiesz. Nie robisz to nie jest ci żadna informacja potrzebna.
Widzisz ja nie naprawiam promów kosmicznych dla NASA więc nie jest mi potrzebna informacja jak wyregulować dawkę paliwa w silniku rakietowym. Proste!
Ten kto będzie to robił tą informację ma bo jak sam pisałeś jest fachowcem już ci to robił. I dokładnie wie jak to zrobić więc już w ogóle bez sensu. Więc gdyby jedną te promy naprawiał to wiedzę na ten temat bym posiadał.
Bo nigdy nie zabieram się za coś bez posiadania wiedzy na ten temat.

I na tym forum i nie tylko na tym ja jak i inni użytkownicy świadomie zatajamy pewnie rzeczy. Po to by nie dać małpie brzytwy do ręki. Bo jeden z tego skorzystać da radę. A inny tyko fragment wykorzysta. Bo prosto, tanio i działa. Zrobione za 50zł, a nie za 500, a potem płacz.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Vagers10 » 24 Lis 2022 10:09

Ten silnik rozrząd to 4500mth wymiana?

Vagers10
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 05 Cze 2022 06:52

Maszyna: Atlas

Firma: Wlasna


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Kamal » 24 Lis 2022 13:47

Nie. Nigdy nie było takiego interwału.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez czembor » 24 Lis 2022 15:46

file:///C:/Users/HP/Downloads/en__000_Stammdaten_2011_WHB.pdf

czembor
Pomocnik operatora

Maszyna: machanik


Re: Atlas AR75 wymiana rozrządu

Postprzez Vagers10 » 31 Mar 2023 18:18

400 za ten rozrząd to ok?
Wymiana

Vagers10
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 05 Cze 2022 06:52

Maszyna: Atlas

Firma: Wlasna


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej