wibako

Swobodny obrót JCB 803

Moderator: peckiel

Re: Swobodny obrót JCB 803

Postprzez TomekMik » 18 Wrz 2022 10:23

Witam.
Do tej pory się z tym nie uporałem

TomekMik
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 14 Kwi 2022 12:03

Maszyna: JBL803

Firma: KTM


Reklama

simmet

Re: Swobodny obrót JCB 803

Postprzez Poczatkujacy » 18 Wrz 2022 10:51

TomekMik napisał(a):Witam.
Do tej pory się z tym nie uporałem



Wydaje mi sie ze to cos bedzie z rozdzielaczem .Bo jako tako tam nie ma wogole hamulca obrotu znaczy sie tarcz i nie bardzo wiem czym to hamuje . Wyglada tak jak by to niby zatrzymywał Siłownik obortu ale zaslepilem wszystkie przewody bo myslalem ze to on przepusza ale nie . Sprawdzalem zawory na nim i tez nic . Jedynie co jak dołozyłem podkładek pod przesówke w rozdzielaczu to odcieło mi hamulec w lewa strone a wczesniej trzymal normalnie . No nie znam zasady tam tego hamulca na zgaszonej koparce np czy ma gdzies byc delikatne cisnienie czy nie ? Akumulator hydrauliczny jest dobry . Napewno jest jest jakis zawór ktory juz puszcza po latach i tyle tylko gdzie ? Jutro jeszcze bede patrzył na zawory w rodzielaczu czy nie puszcza tam ktorys co jest obok a wydawac sie moze ze nie ma z tym nic wspolnego. Dodam jeszcze ze przekładałem przewody i tez nic nie trzyma obrót dalej w prawo :P tylko w 1 strone.

Poczatkujacy
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 Sie 2022 19:12

Maszyna: Cat428D

Firma: Z>B>D


Re: Swobodny obrót JCB 803

Postprzez TomekMik » 18 Wrz 2022 10:54

Też juz probowałem wielu rzeczy i dupa. Na zgaszonej czy zapalonej koparce u mnie w ogołe obrotu nie trzyma. Jak sie z tym uporasz czy bedziesz cokolwiek wiedzial daj znac

TomekMik
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 14 Kwi 2022 12:03

Maszyna: JBL803

Firma: KTM


Re: Swobodny obrót JCB 803

Postprzez Poczatkujacy » 23 Wrz 2022 14:16

TomekMik napisał(a):Też juz probowałem wielu rzeczy i dupa. Na zgaszonej czy zapalonej koparce u mnie w ogołe obrotu nie trzyma. Jak sie z tym uporasz czy bedziesz cokolwiek wiedzial daj znac




Udało sie zrobic i obrót trzyma w 2 strony i jest wszstko jak ma byc. Mianowicie Podkładka na Pompie w silniku obrotu.Ja mialem grubość 4,8mm i to bylo za mało dalem do dorobienia na 5,5mm i trzyma mi elegancko wszystko.Koszt dorobienia 500zl w moim przypadku . Ogolnie mordowalem 2 tygodnie zeby znalesc co tam hamuje ....

Poczatkujacy
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 Sie 2022 19:12

Maszyna: Cat428D

Firma: Z>B>D


Re: Swobodny obrót JCB 803

Postprzez TomekMik » 23 Wrz 2022 14:18

daj do siebie nr telefonu

TomekMik
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 14 Kwi 2022 12:03

Maszyna: JBL803

Firma: KTM


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej