wibako

ładowarka teleskopowa JCB

Moderator: peckiel

ładowarka teleskopowa JCB

Postprzez Fagas » 08 Lip 2021 15:57

Wyskakuje mi kod błędu PO62-E11
Chciałbym sie dowiedzieć co to za błąd i jeśli ktoś ma całą książke z błędami można wysłać na meila fagasik-mateuszwp.pl@wp.pl

Fagas
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 08 Lip 2021 15:54

Maszyna: JCB ładowarka teleskopowa

Firma: Gospodarstwo Rolne


Reklama

simmet

ładowarka teleskopowa JCB

Postprzez dawidg2 » 08 Lip 2021 19:15

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


ładowarka teleskopowa JCB

Postprzez Doktor jcb » 08 Lip 2021 20:24

Czasem te kody pomagają na tej stronie ale często wprowadzają w błąd. Wyczyść kostki elektryczne na wytryskach wymyj wydmuchaj podepnij spowrotem jak nie pomoże sprawdź połączenie przy module czy nie zaśniedziałe cos na kostce. Jak nie pomoże masz wtrysk do wymiany.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


ładowarka teleskopowa JCB

Postprzez Jamar » 08 Lip 2021 22:28

Nigdy opis kodu błędu nie jest rozwiązaniem problemu. Jak masz dla przykładu kod błędu od zaworu mprp nie znaczy że masz uszkodzony zawór, możesz mieć zapchany zbiornik paliwa, nieszczelne przewody paliwowe, nieszczelne lub zapchane filtry, zużytą pompkę wstępną lub pompę główną lub uszkodzone wtryski oraz wiele innych awarii. Ludzie tego nie pojmują i dziwią się że jak wymienią to na co wskazuje kod błędu to dalej mają awarię. Jednocześnie nie mogą pojąć czemu jak przyjeżdżam i chcę zapłaty za kilka minut pracy które zajmuje ci taka diagnoza (ludzie nie rozumieją tego że zapierd.....sz całe życie po nocach ryjąc dokumentacje techniczne za które płacisz grubą kasę żeby nie wymieniać części na "pałę") ludzie myślą że jak dadzą na przysłowiową flaszkę to będzie. ekstra. Drażnić mnie również zaczyna jak ktoś dzwoni bo znalazł numer na forum i ma pretensje bo nie mam czasu mu naprawić maszyny na telefon za free.
Serwis Maszyn Budowlanych
tel. 788 685 633

Jamar
Fachoperator

  • Posty: 1386
  • Rejestracja: 01 Mar 2013 19:00
  • Miejscowość: Skarżysko Kamienna
  • Pochwały: 98

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej