Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

13 Lut 2022 11:05

Marka i model maszyny: JCB js 145

Witam. Czy jest jakiś sposób aby awaryjnie podnieść wysięgnik :?: W innym temacie pisałem o tej kołówce i błędzie PO 0089 koparka czasem pali czasem nie i nie ma siły aby podnieść ten wysięgnik i gaśnie , wczoraj próbowałem też ją odpalić , przez chwilę pojawił się czerwony wykrzyknik i dodatkowe dwa błędy PO204 i PO203 chodzi chyba o wtryski, potrzebuję jakoś podnieść łyżkę z ziemi aby zaciągnąć koparkę do garażu

Re: JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

16 Lut 2022 18:04

Podaj sobie prąd na cewkę izolatora hydrauliki kręć rozrusznikiem i podnoś ramię yoisticem. Powinno się trochę dźwignąć

Re: JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

16 Lut 2022 19:51

Doktor jcb napisał(a):Podaj sobie prąd na cewkę izolatora hydrauliki kręć rozrusznikiem i podnoś ramię yoisticem. Powinno się trochę dźwignąć
Czemu wcześniej tego nie napisałeś :wall: wtedy udało mi się na wolnych obrotach podnieść i dojechać do garażu i tak sobie tam stoi od tamtego czasu :roll: i jak jej odbije - albo pali i działają wszystkie funkcje na ''Precyzji'' jak dam więcej obrotów to wyskakuje błąd P0089 o czym pisałem w innym temacie , czasami nawet podczas automatycznego grzania jak sama wchodzi na wyższe obroty to wyskakuje ten błąd ,a innego dnia błędu nie ma :roll:
Wyślij odpowiedź