wibako

JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

Moderator: peckiel

JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

Postprzez elopento » 13 Lut 2022 11:05

Marka i model maszyny: JCB js 145

Witam. Czy jest jakiś sposób aby awaryjnie podnieść wysięgnik :?: W innym temacie pisałem o tej kołówce i błędzie PO 0089 koparka czasem pali czasem nie i nie ma siły aby podnieść ten wysięgnik i gaśnie , wczoraj próbowałem też ją odpalić , przez chwilę pojawił się czerwony wykrzyknik i dodatkowe dwa błędy PO204 i PO203 chodzi chyba o wtryski, potrzebuję jakoś podnieść łyżkę z ziemi aby zaciągnąć koparkę do garażu

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Reklama

simmet

Re: JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

Postprzez Doktor jcb » 16 Lut 2022 18:04

Podaj sobie prąd na cewkę izolatora hydrauliki kręć rozrusznikiem i podnoś ramię yoisticem. Powinno się trochę dźwignąć

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: JS145 Awaryjne podniesienie wysięgnika?

Postprzez elopento » 16 Lut 2022 19:51

Doktor jcb napisał(a):Podaj sobie prąd na cewkę izolatora hydrauliki kręć rozrusznikiem i podnoś ramię yoisticem. Powinno się trochę dźwignąć
Czemu wcześniej tego nie napisałeś :wall: wtedy udało mi się na wolnych obrotach podnieść i dojechać do garażu i tak sobie tam stoi od tamtego czasu :roll: i jak jej odbije - albo pali i działają wszystkie funkcje na ''Precyzji'' jak dam więcej obrotów to wyskakuje błąd P0089 o czym pisałem w innym temacie , czasami nawet podczas automatycznego grzania jak sama wchodzi na wyższe obroty to wyskakuje ten błąd ,a innego dnia błędu nie ma :roll:

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej