wibako

Szybkozłącze Hydrauliczne / Świeca Płomieniowa

Moderator: MARIO/MECALAC

Szybkozłącze Hydrauliczne / Świeca Płomieniowa

Postprzez AdrianNomadL » 21 Gru 2021 20:13

Witam,

temat może się wydawać kuriozalny ale tak, zastanawiam się czy jest możliwość założenia szybkozłącza do Waryńskiego K406A.
Koparkę kupiłem pod budowę domu oraz do kilku innych budów czy zadań na gospodarstwie.

Dorobiłem sobie już do niego chociażby ząb do zrywania korzeni i wyrywania pieńków ( sprawdza się świetnie ! ). Niestety te zmienianie, przepinanie... no jest uciążliwe... A mam cztery łyżki, ząb i dojdzie jeszcze kilka konstrukcji.


Przy okazji zapytam o świecę płomieniową ( SILNIK LEYLAND ) , mam wszystko kupione ( jak pracuję dzień w dzień nawet tą godzinę czy dwie to następnego dnia pali ładnie, ale jak stoi 3/4 dni to już potrzebuję trzeciej ręki... której brak ), pozostała kwestia jak to zamontować, może ktoś ma jakiś patent. Myślałem nad rozwierceniem kolanka w kolektorze dolotowym i wspawaniu tulejki nagwintowanej którą dostałem wraz ze świecą płomieniową. Pytanie czy to kolanko to dobry pomysł by rozwiercać.

Pozdrawiam.

AdrianNomadL
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Gru 2021 18:10

Maszyna: Waryński K 406 A

Firma: Użytek Własny


Reklama

simmet

Szybkozłącze Hydrauliczne / Świeca Płomieniowa

Postprzez zeppelin zm 15 » 22 Gru 2021 00:42

Pewnie że się da założyć jakieś szybkozłącze. Najlepiej jakieś mechaniczne.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Szybkozłącze Hydrauliczne / Świeca Płomieniowa

Postprzez AdrianNomadL » 22 Gru 2021 22:57

Udało mi się znaleźć firmę która wykonuje pod zamówienia szybkozłącza mechaniczne, podesłałem wymiary i czekam na wycenę.

Pozostaje kwestia świecy płomieniowej...

AdrianNomadL
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Gru 2021 18:10

Maszyna: Waryński K 406 A

Firma: Użytek Własny


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej